Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen olcsó ez az...

Moreno kérdése:

Miért ilyen olcsó ez az amstaff? Kicsit furcsa ez a hirdetés.

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 23. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert ez csak egy fajtajellegű keverék,amit egy szaporító árul.Ugye nem innen akarsz kutyát venni?
2015. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tk-s,akkor miért lenne keverék?
2015. jan. 23. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valós törzskönyve van, nem lehet keverék.
2015. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

1.vagyok.

Igaz,nem biztos hogy keverék,de innen ne vegyél kutyát,mert ezeket szaporítók árulják.Ennyi pénzért nem szoktak fajtatiszta kutyákat adni.Keress tényésztőket vagy fajtamentőket.

2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm, aki "helyhiány miatt" cserélgette évente az állatállományát. Megmondom, hogy ez mi volt: a bullterrier már nem hozott elég pénzt, akkor kitalálta, hogy extraminitörpecsivavákat fog tenyészteni. Azt is megunta, eladta mindet, jöttek a pitek (a sorrendben nem vagyok biztos, de ezt a három fajtát tuti, hogy tartotta, asszem most tart az XXL piteknél). A kisebb állatairól nem is beszélve, akiket szintén cserélgetett, ahogy üzletileg nem volt már oké. Mindet papírral, törzskönyvvel, gyönyörű családi házban, a kutyák a kanapén, idilli kép. Csak éppen szart az állatai fejére.

Olyan nincs, hogy normális ember helyhiány miatt eladogatja az állatait, mert nem lesz egyszercsak kisebb a ház, hogy ami állatot ő oda berakott, az egyszercsak mégse fér el. Ha valahogy mégis, akkor adja ingyen, lehetőleg ismeretségi körön keresztül, olyannak, akinél tutira jó helye lesz. De ez így mindenképpen gyanús.

Amúgy nekem nem is tetszik a kutya, valahogy olyan kis szerencsétlen meg egészségtelen benyomást kelt, de lehet, hogy csak szarok a fotók. De szerintem staffnak rondácska a lelkem :)

2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt furcsállottam én is,hogy túl alacsony az ár. Nem akarok venni kutyát,majd csak nyáron egy cane corsot.
2015. jan. 23. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én ismertem törzskönyves keveréket, tetoválva volt meg minden :) Na most akkor mi van? :D
2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg ha megnézed hogy a képek tavaszi illetve max őszi képek.. Miért nem friss képpel hírdeti?
2015. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

70 ezer szerintem annyira azért nem kevés, ha a 100-ból indulunk ki és hogy már idősebb a kutya. Lehet, hogy magának akarta megtartani, aztán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.


A nevére meg a fajtára rákeresve annyit tudtam kideríteni, hogy valószínűleg a Nadico kennelről van szó és hogy a Cuba Nico nevű kutyájának 2013-ban enyhe C lett a csípő dp eredménye. :D

2015. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!