Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet fegyelemre tanítani?

Hogy lehet fegyelemre tanítani?

Figyelt kérdés
1 éves farkaskutyám van és még eléggé kölyökként viselkedik, ha hazajövök suliból vagy akárki vendég jön ráugrik és rajta hagyja a tappancsnyomát XD ! Pedig néhajátok vele sétálni és az alap dolgokat tudja minden jó, ha csak egyedul vagyok vele teljesen nyugodt és halgat.Hogyan lehetne kiképezni arra ,h mindig hallgasson rám? Köszönö elöre is a válaszokat !
2010. febr. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell a falkavezérnek lenned.Jan Fennel:Kutyapszihológia
2010. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*****

itt le tudod tölteni a könyvet. segíteni fog, hidd el :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kutyámmal is ez volt a baj. Ha rád ugrik, lökd le magadról,és mond neki hangosan, hogy nem szabad. Ettől megijed egy kicsit, és tudja, hogy valamit nem jól csinál. Amúgy, ahogy így mondtad, hogy vendégekre ugrál, szerintem csak örül nekik, és így fejezi ki az örömét. Fegyelmezni csak úgy tudod, hogy hangosabban szólsz hozzá, mert akkor tudja igazán, hogy rosszat csinált,és mérges vagy rá.
2010. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tanulj egy kicsit a kutyáról .

olvass jan fennelt, céssar millent,stb.

a vezéri szereppel kezd .

most a kutyád a vezér, nem te.

2010. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszönöm a tanácsaokat ...
2010. febr. 9. 19:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem ,hogy sikerulni fog !
2010. febr. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!