Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyának játszó...

Nagytestű kutyának játszó pajtást keresni nehéz?

Figyelt kérdés
Tervezek a jövőben egy Orosz fekete terriert. Mivel eléggé nagy testűek és nekik is fontos,hogy kutya fajtársaival játsszon.
2015. febr. 7. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Mondjuk a bullmasztiffommal nem igazán sikerült, de ő nem is volt nagyon játékos.

A cane corsómnak simán lettek barátai (óriássnacitól kezdve a kb. 2 kilós keverékig).

Meg persze lesz, aki sikítozva felkapja (az akár 15 kilós) kutyáját, hogy vidd onnan a rohadt dögödet. :)

2015. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én beszéltem egy tenyésztővel és mondta,hogy imádnak más kutyákkal játszani,viszont mivel hevesek,nagyok játék közben egy kistestűt ledózerólnának .Kutyasuliba tervezem vinni,hogy szépen hozzá szokjon a kutyákhoz,meg első nagytestűm lenne. Eddig kistestű ebeim voltak:) Mondjuk,hogy itt fogok e lakni vagy sem nem tudom.Itt környéken nem sok nagytestű van.
2015. febr. 7. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ hol laksz. Én pl. egy kisvárosban és nem igazán találok a rotimnak pajtit. Akik vannak, mind messzebb és csak pár havonta tudunk összefutni, pedig a kutyám a heti bandázást is igényelné... De pl. Budapesten sokkal könnyebb. Egyszer voltunk fent a Városligetben és nagyon jó volt, a gazdák sem paráztak, hogy odament a kutyájukhoz egy roti :)
2015. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából még fogalmam sincs merre fogok lakni,bár kertesben jobban laknék.Ebben a városban.

De azt hallottam,hogy Pesten vannak jó kutyázós helyek mint írtad a Városliget.

Bp-től 30 km-re lakok.Nem kis város ez.De itt a panelos részen inkább kistestűből van több,jelen pillanatban nem zavar,mivel nekem is kistestűm van.De amikor lesz még egy kutyám aki nagytestű lesz akkor játszani nem nagyon fog tudni a kicsikkel.Ezért is gondoltam a kutyasulit legalább ott heti 1x tuti kitudja magát játszani a többi kutyával. Többi nap meg labdázással,trükközéssel fogom fárasztani.Kutyával legalább fog találkozni azzal nem lesz baj.Bár ahogy az itteni kiskutyásokat ismerem mind fel fogja kapkodni :D

2015. febr. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!