Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csivaváról?

Mi a véleményetek a csivaváról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel velük kapcsolatban, főleg olyanoktól akiknek szintén csivavájuk van! (nekem nincsen, de megfordult a fejemben, hogy majd egyszer, pár év múlva szeretnék egyet..)
2010. febr. 10. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs csivavám nem is lesz nem nekem való de azért aranyos kiskutya tud lenni az is. Játékos, hiperaktív. :)
2010. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
nekem vaan=D imádom szeretem pici kis tündér kis rucikbaaan.. wáááá:)<333333333333333333333333
2010. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
En ugy tudom,hogy pici termetuk ellenere eleg agresszivak tudnak lenni,szoval arra keszulj fel,hogy esetleg gyakran kell majd eletet mentened..Amikor belekot egy nalanal otszor nagyobb kutyaba.
2010. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén a csivava inkább hasonlít egy korcs patkányra, mint kutyára. Egy nagyobb házi macska (mondjuk egy kandúr) is széttépi. Ez a világ leghaszontalanabb "kutyája", szó szerint semmire sem jó. Ez a dög az ilyen újgazdag gyökereknek a p*csanyaló állata. Íme egy példa erre: [link]


A kutya itt kezdődik: [link]


persze nem csak ez, mert nagyon sok jó kutya van. De a csivava az egy dupla nulla. XD

2010. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van csivavám és nagyon szeretem. Rohadtúl hűséges a gazdájához. Imádni való, csak nem szereti a magányt, bárhova mész vigyed magaddal.
2010. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én speciel nem mernék venni ilyen kutyát, mert nagyon félteném. Ahogy korábban is leírták, sajnos többségük halálát túlzott bátorságuk okozza. Nagyobbnak képzelik magukat, mint amilyenek valójában.
2010. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!