Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális hogy ezt csinálja?

Ez normális hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy négy hónapos kutyusom. nagyon aktív imád játdzani meg tanulni is. a simit is nagyin szereti. de néha van olyan h simogatjuk és hirtelen feksikkant mintha valami fájna neki. és ahol simogattam megtapogattam meg nyomkodtam de utána nem reagált rá semmit. meg most valamiért megnéztem a pulzusát és egyenletes de van egy bizonyos számú verés után egy kihagyás vagy kettő. ez lehet baj¿ vagy csak én izgulom túl ¿

légyszi válaszoljatok és nyugtassatok meg. vagy ha valami rosszra utal akkor mindenképp viszem dokihoz csak ha nem muszály nem vinném mert nagyon drága és eddig is elég sokat voltunk férgek meg hánytatás miatt



2015. febr. 8. 00:12
 1/2 anonim válasza:
Amikor az en kutyamat simizem o is szokott ugatni de azt csak jatekbol, viszont a tobbihez nem tudok hozza szolni. Szerintem igazabol csak tul aggodod :)
2015. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, miért "sikkant fel", de úgyis kell még neki oltás, akkor kérdezz rá erre is a dokinál.

Hánytatás..? Az miért kellett? Féreghajtót meg lehet neki venni úgy is, ha nem viszed el a kutyát magaddal, de negyed évente arra is szüksége van.

2015. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!