Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kellene belekezdenem...

Hogyan kellene belekezdenem abba, hogy profi handler lehessek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és nagyon megszerettem a kutyakiállítások hangulatát és minden vágyam, hogy felvezethessek kutyát. Sajnos saját kiállítási kutya tartására nincs lehetőségem, a törzskönyv nélküli golden retrieveremmel szoktam úgymond gyakorolni, de ennek sok értelme nincsen.

Kiállító ismerősöm nincs, akitől kölcsön tudnám kérni kérni a kutyát. Engem elsősorban a show handling érdekelne, nem a junior, bár lehet azzal is megpróbálkoznék. Nagyon szeretem a kutyákat és értek is hozzájuk, fel is tudnék vezetni bármilyen fajtát. Kihez kellene fordulnom, kivel kéne beszélnem, ahhoz, hogy valóra válthassam az álmomat?


2010. febr. 11. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van junior handler klub, nézz utána, csatlakozz, barátkozz össze a tagokkal, járjatok össze, egy idő után megengedik talán h indulj a kutyájukkal, egymás közt mindig odaadják versenyre egymásnak a kutyáikat.
2010. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha nincs ismerősöd, szerezz:))

Gyere el kiállításra, keress fiatal lányokat, akik szaladgálnak csapatostól és kutyákat keresnek, akiket felvezethetnek.

Vagy gyere oda hozzánk, a lányom szívesen segít, kutyát is kerítünk gyakorolni.

Hogy megismerj: [link]

Az eb azóta már nagyobbacska, de a lány ugyanaz:)

Írhatsz mailt is és megbeszélünk egy találkozót: akiteki@gmail.com

Azért arra számíts, hogy a profi handlernél kevés, hogy tud felvezetni, az a világ elsősorban a kapcsolatokról szól.

2010. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Küldtem egy e-mailt :)
2010. febr. 11. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!