Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak szétspammelve a...

Miért vannak szétspammelve a hirdetőoldalak?

Figyelt kérdés
Ingyen elvihető kutyák között nézelődök, mert ahogy régebb emlékeztem, a menhelyi kutyákat is szokás ilyeneken megosztani, csak itt még rá is lehet keresni körülbelül a fajtájukra. Felnőttet, idősebbet is befogadnék kisebb méretű fajták valamelyikéből, hiszen ezekből is vannak sajnos menhelyen, én meg így érzem helyesnek, hogy kis árvát hozzak el, nekem tényleg nem számít, hogy kölyök-e vagy felnőtt. Viszont tele van a rovat google fordítós furcsa hirdetésekkel, ingyen elvihető kölykökkel, amik gondolom kamuk, mert az ilyenekért mindig szokás pénzt kérni. Miért engedi ezt az oldal, és hogy tudom ezt kiküszöbölni?
2015. febr. 15. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt mindig vannak balekok,akik felhívják az ilyen általában emelt díjas számokat,vagy kifizetik az ingyen kutya szállítási költségeit,másrészt szerintem az adott hirdető felületet akarják ellehetetleníteni,hiszen senki nem fog hirdetést feladni egy olyan oldalon,ahol kamu hirdetések nyomják le az övét.
2015. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól látod, ezek kamu hirdetések. Ilyen célból nézegesd inkább pl. az allatok.info oldalt (ide például az elveszett rovaton kívül akárki nem is tehet hirdetést) vagy a menhelyek, fajtamentések (pl. mudi fajtamentés) honlapjait. A fajtamentéseket azért ajánlom különösen, mert itt is egy, általában utcáról, sintértelepről mentett kutyuson segíthetsz, de mivel ideiglenes befogadónál vannak, kevésbé lutri a dolog, mert már testileg-lelkileg is nagyjából helyrejöttek, és a befogadóik elég jól kiismerték a természetüket, temperamentumukat, pórázhoz szoktatták őket és jó eséllyel már lenevelték őket pár rossz szokásról is. Előre tudod, hogy például hogy viselkedik gyerekekkel, más kutyákkal, háziállatokkal, van -e valami félelme (pl. durranás, teherautó), betegsége (ezalatt nem fertőzést értek, olyan beteg kutyát nem adnak ki), stb. Oltva, féregtelenítve, ivartalanítva és chippelve van (ez persze általában a menhelyeken is alap).
2015. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!