Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma volt az első nap hosszú nevelés után, hogy teljesen hallgatott rám mindenben. Viszont féreghajtót kellett nrki beadnom és az egyiket lenyelte jutival a másikat kiköpte ezért muszály volt lenyomni a torkán. ezután nem mert odajönni hozzám hanem kikerült és amikor mentem oda hozzá akkor elkezdett hátrálni és hatrébb futott. eddig is adtam neki féreghajtót. most ez miben volt más? Miért került ki? Miért menekült tőlem? nem fenyítéssel nevelem csak nagyon ritkán kap de akkor tényleg megérdemli. Meg bem is szokott ilyet csinálni.
2015. febr. 15. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most véletlen megcsikartad, vagy rosszabb élmény volt, mint máskor. Nyomd bele legközelebb párizsiba, vagy májkrémbe!
2015. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószinüleg ez roszab volt az ő számára mint a többi!! De szerintem hamar meg fog békélni nem fog rád haragudni sem félni csak most próbáld megvígasztalni :)
2015. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!