Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű hovawartot vegyek?

Figyelt kérdés

Rajzos, szőke, fekete:

[link]


2015. febr. 15. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát leginkább amelyik tetszik...

Most ez mi? :D Ha a legtöbben a feketét írjuk, azt veszed, vagy mi?

2015. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a rajzos tetszik, de nem az én kutyám lesz, tehát neked kell eldontened :)
2015. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami passzol a hajad színéhez, természetesen. Nehogymár.
2015. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Láttam már egy párat kiállításon, nekem egyik sem jön be. Ahogy beszélgettem a tenyésztőkkel azt mondták, hogy a szőkét egy golden retriever keveréknek nézik, a feketét németjuhásznak a rajzos az ami úgy ahogy tetszik az embereknek de az sem nagyon. Én ( ha ez lenne az utolsó és egyetlen fajta a földön ) a rajzosat választanám.
2015. febr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a rajzos tetszik a legjobban.
2015. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A jelleme legyen a döntő, ne a színe!
2015. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szőkét, vagy rajzosat választanék.
2015. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami karakterben az életvideledhez megfelelő. Jó kutyának amugy sincs szine.
2015. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A menhelyek tele vannak fekete kutyákkal... Remélem ivartalanítod a kutyust, vagy felelősen gondolkodsz majd erről a kérdéskörről - óhatatlanul ez jutott eszembe. Ha bevállalós vagy, tarts feketét. Viszont figyelj arra, hogy hajlamos az ember komorabban kezelni őket, mintha más színűek lennének, s erről nem ők tehetnek. Ám szerintem a szőke gyönyörű
2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 neige ***** válasza:

Ba..

Most komolyan?! A legnyugodtabb kutyát válaszd az alomból.. remélhetőleg türelemmel lesz életed ezen nyomorúságára, míg ki nem növöd a megfelelni akarást és a bizonytalanságod.

2015. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!