Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tegyek? Mi baja lehet?

SOS! Mit tegyek? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Kiskutyám kb. 3 napja nem tud kakilni, pár órája pedig már mikor próbálkozik, iszonyatosan sír, nyüszít, borzasztó hallgatni... :( Természetesen elvisszük állatorvoshoz amint lehet, de legkorábban holnap délután tudjuk csak megoldani, viszint nagyon félek hogy valami baja lesz addig... Adtam neki egy kis tejet, konzervet (alapból csak száraztápont eszik, Brit prémiumot), és egy kevéske étolajat, hátha meghajtja.

Egyébként úgy látom, fel is van puffadva kicsit a hasa, és egyre kevésbé akar mászkálni, unkább csak egyhelyben ül/fekszik... :( Kérlek segítsetek, nagyon félek, mit tehetek amíg nem jutunk el az orvoshoz?!


2015. febr. 23. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Tej, meg olaj, amikor lehet, besült a végbelébe a széklet. Szuper dolgot csináltál.

Holnap délutánig, ha szerencséje van a kiskutyának, nem fog szétrobbanni valahol a bele, vagy a gyomra.

2015. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta és mennyi idős?
2015. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Bolognese, 3 éves.

2015. febr. 23. 21:35
 4/10 anonim válasza:
10%

Beöntés kellene neki minél elöbb

és a jövöben ne csak száraz kajával tömd

2015. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kellene próbálni a beöntést. Jobb ötletem nincs. De azért jó lenne minél előbb állatorvos.
2015. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Talán próbálkozhatnál egyszerü embereknek szánt hashajtóval, mivel gondolom véletlenül since èjelnapali áltpatika a közelben de mindeképen ved figyelembe a kutya suját de a beöntés gyorabb és biztonságosabb lenne.
2015. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És kedves hashqjtós, honnan tudod mi miatt rekedt meg a széklet? Ha idegen test miatt, akkor a hashajtó csak mégnagyobb kárt csinál.
2015. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajna van az a fokozat,amikor annyira beáll,hogy a dokinak kell kiszednie.Ilyenkor tilos bármilyen hajtós cuccot adni,mert lesz egy vėgbél sérülėse.Szóval dokihoz kell vinni.Amúgy meg egy adag halas konzerv megoldja a problémát,néha adhatsz neki.
2015. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is tisztában vagyok a hashajtó kockázataival és meg is emlitetem hogy nem ez a legjobb variáció, és a kérdezö leiras alapján mi szerint csak száraz tápot eszik a kutya kisebnek találtam az idegentest okozta székrekedést esélyét Csak ezért bátorkodtam megemliteni. Amugy remélem azöta már jobban van a kutya vagy legalábbis eljutot dokihoz
2015. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első nap amikor már abszolút nem kakkantott na akkor kellett volna,tejjel meg olajjal itatni. Most már annyira felgyűlhetett neki a cucc,hogy ezek sem segítenek.


Mi lett a kutyussal?

2015. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!