Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok megbízható kutyafelsz...

Tudnátok megbízható kutyafelszerelést árusító webshopokat mondani?

Figyelt kérdés
Olyan helyről szeretnék kezdő, teljes felszerelést rendelni, ami megbízható és jó a választék. Sajnos a legtöbb helyen alig egy-két holmi van/kategória és 80% csak kutya tápokból van kínálat.

2015. febr. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én zoofast.hu ról szoktam rendelni, elég jó a választék hobbikutyás felszerelésekből, és olcsó, de ha igazán minőségi felszerelést akarok, akkor a Julius K9-től rendelek. Sajnos pl. a fressnapfos és hasonló szájkosarakat a kutya egyetlen mozdulattal le tudja szedni. De pl. pórázból kezdő kutyásnak hótt felesleges megvenni a 15000 Ft-os bőr pórázt, teljesen jó a nylon is. A nyakörvbe sem érdemes nagy pénzt invesztálni, ha van rá esély, hogy kinövi a kutya.

Ugyanakkor sok mindent érdemes egyedileg rendelni - én pl. kutyakabátot és futóövet vettem "magánszemélyektől", mert a) nem találtam a piacon megfelelőt b) csak csillagászati áron.

2015. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző amit leírt pontról-pontra egyet értek:)


Úgy is idővel kiderül, hogy hogyan tartod a kutyád, mik az igényeitek, attól függetlenül is, hogy esetleg már megtervezted érhetnek meglepetések:)


Pl. nem szeretnél vele semmi sportot űzni, ellátogattok egy agility foglalkozásra és kiderül, hogy a kutyának nagyon tetszik...stb:)

2015. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most szombaton érkezett hozzánk egy új családtag, kis keverék kutyus. Mi a 17.kerületi HappyPet boltban vásároltunk és kifogástalan volt mind a választék mind a kiszolgálás mind az árak. Ha jól tudom ők webshop is
2015. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!