Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy óriás...

Nagyon szeretnék egy óriás uszkárt, de a szüleim hallani sem akarnak, magáról a kutyáról sem! Anyukám azt mondta ha elköltözünk lehet róla szó, de apum! Mivel tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés

#apa #Uszkár #kutya.hogy.anya
2015. febr. 26. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem tartanak felelősségteljesnek, vagy nincs több százezretek egy fajtatiszta kutyára és a fenntartására!
2015. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is érdemes azon fáradozni, hogy meggyőzd, mert a kutyának fontos az, hogy a családban mindenki szeresse. Nem jó úgy kutyát venni, hogy van, aki hallani sem akar róla a családból!
2015. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

először én is így voltam vele. apum utálja az állatokat... de én már évek óta szeretnék egy kutyát.. persze először ő se akart hallani róla.. :( de aztán mikor gépeztem és láttam hogy oda jön gyorsan beírtam hogy tacskó :D ( mivel azt szerettem volna ) és úgy tettem mintha nem is venném észre mintha odajönne és csak nézegettem a képét sóhajtoztam... aztán még kérj sok kutyás könyvet.. ha nem vesznek akkor vegyél a zsebpénzedből. És feltűnően olvasd előtte. persze ez duplán hasznos mert közelebb kerülsz ahhoz hogy megpuhítsd a szívét és közben tanulsz is a kutyákról..3 lépés hogy meséld el minden olyan ismerősöknek( rokon,nagyszülők, barátok) hogy nagyon szeretnél egy óriási uszkárt aki tudod hogy hatással lehetne apudra..

először én is azt hittem hogy soha se lesz kutyám :) de jövőhéten hozzuk el <3 apa még most se szereti de azért kezdi megkedvelni :D

2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagyis a gondolatot kezdi megkedvelni.
2015. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzMHZs ***** válasza:

Valószínűleg jó okuk van rá, hogy nem akarják, fogadd ezt el. Én is kicsi korom óta kutyával nyaggattam anyát, de nem lehetett (ő lakásba nem szeretett volna állatot, ami szabadon mászkál - ketrecben tartottak voltak). Aztán elköltöztem otthonról cirka két éve, és azóta van kutyám. Abból viszont semmi jó nem származik, ha lesz egy kutya, akit bármelyik családtag ellenez: a kutyának se jó, a családnak se, feszültség lesz belőle.

Ráadásul rettentő sok pénz egy ilyen kutya, itthon alig van tenyésztő, aki ezzel a fajtával foglalkozik.

2015. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normásis választ!!!! Meg próbálom, de apum ha lenne kutyánk megszeretné mert szereti őket csak kicsi a lakás, anyum hatásal lesz rá ha elköltöztünk!!!!!köszönöm
2015. márc. 5. 18:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre felelősség teljesebb vagyok és ezt anyum látja !!!! Van két tekim egy hörim és egy nimfa papagájom na meg halaim és egyiket se akarta és most imádja őket!!!!
2015. márc. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!