Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kábítószer...

Igaz, hogy a kábítószer kereső kutyákat úgy képezik ki, hogy rászoktatják őket a drogra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szoktatják rá! Miért tennék?
2010. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ésszel, hogy dolgozna egy bedrogozott kutya?:P Nyilván nem igaz.
2010. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen ténleg mondtak ilyet. Hogy függő legyen és megkeresse.

De láttam bemutatót, az a kutya labdafüggő volt, nem drogfüggő:)

2010. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a kedvenc játékaikon van rajta az anyag szaga, tehát tképpen a játékukat keresik...
2010. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani nagyon sokan, hogy rászoktatják a kutyát és azért keresi a szagot, mert függő. Én is nehezen hiszem el, de annyi emberben van ez a (tév) hit, hogy gondoltam, megkérdezlek Titeket is. De ha már manapság nem is megy ez, lehetséges, hogy valaha csinálták így?
2010. febr. 13. 16:21
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem :) Az igaz amit az első válaszoló írt, h a ladbája heroin szagú pl és így keresi. Az egész a labdáért van. :)
2010. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2010. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Valóban vannak, amiket játékkal tanítanak, de a komolyabbak tényleg függők, ezért keresik meg; és ráadásul ezek sokkal jobban is teljesítenek. Rendőr ismerős a forrás :)
2010. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hobbiból nem szoktak drogkereső kutyát képezni. Ez csak egy buta tévhit hogy rászoktatják. Szerinted egy föggő kutya meddig élne és milyen ereje lenne? Butaság, azok a kutyák direkt olyanok hogy túlteng bennük a munkavágy. És ha nem ezt tanítanák nekik akkor másra is ugyanúgy izgulnának. Pl ha egy kutya mániákusan terel akkor mit mondasz rá, hogy biztos minden nap birkahússal etetik és hogy egy birka nevelte fel? Nem, ez a munkakedv benne, dicséretért, labdáért dolgozik.
2010. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, játékokkal képezzük ki állatainkat, ha rászoktatnánk nem menne a drog keresés.
2010. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!