Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szuka kutyát...

Ivartalanított szuka kutyát miért akarják mégis a kan kutyák megmászni?

Figyelt kérdés
Egy éves, kb 8 hónaposan lett ivartalanítva. Ő nem érzi az ösztönt csak a kanok nyomulnak rá ha elviszem játszani és ott el vannak engedve. Kölyke nyilván nem lehet de nem szeretném ha összeragadnának. Elég domináns magyar vizsla, sok helyen olvastam, hogy ez is oka lehet ennek. Tapasztalt gazdik véleménye érdekelne. Esetleg hagyjam rá, hogy ő rendezze le?

2015. febr. 28. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A kanok a dominanciájukat fejezik ki a szukád felett. A másik kutya gazdájának kéne lerendeznie, hiszen elvileg ő a kutyája falkavezére.
2015. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
21%
Attól hogy a lány kutya ivartalanított, a kanok még dugni akarnak.
2015. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, attól még hogy valaki nem lehet terhes, lehet szexi és ugyanúgy meg lehet dugni. Sőt meg is kell! Ez gyakran jó is, mert nem kell védekezni!
2015. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez világos de ivartalan szukán elvileg nem érzi azokat a szagokat ami ezt a viselkedést megmagyarázná. Ezért és mert tényleg elég domináns a kutyám gondolom, hogy ezt akarják vele lerendezni.
2015. febr. 28. 10:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik kicsit eltévedtél szerintem :) Ez egy kutyás poszt. Feltétlen fotózd le nekem ha egy vemhes kutya üzekedik.
2015. febr. 28. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez valóban dominancia és a kan gazdájának kellene lerendeznie a neveletlen kutyáját.
2015. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ez világos de ivartalan szukán elvileg nem érzi azokat a szagokat ami ezt a viselkedést megmagyarázná."


Ez tévedés! Nagyon sok ivartalanított kutyának (kanoknak is) rettentően erős szaguk van, ráadásul folyamatosan, mintha állandóan tüzelnének (mondom, az ivartalanított kanok esetében is). Nem egy ilyen kutyával találkoztam már. Sok konfliktus adódik pont ebből, hogy egy amúgy is domináns kutyát ivartalanítanak, erre az összes kan őt akarja meghágni, az nyílván nem hagyja magát és már kész is a verekedés.


Ne hagyd rá a kutyádra, hogy ő rendezze le! Kérd meg a kanok gazdáit, hogy tiltsák le a kutyáikat. Ha nekik nem megy, akkor te zavard le őket a kutyádról és védd be a saját kutyádat!

2015. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak egy ötlet volt hogy jó megoldás lenne ha a kutyám rendezné le. Nyilván nem verekedést értek ez alatt. Legutóbb nem rohantam rögtön, hogy leszedjem róla a kant és simán lefeküdt és kifordult a másik alól. Ő ezt is játéknak fogja fel. Köszi a válaszokat.
2015. febr. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!