Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bravecto tablettával kinek,...

Bravecto tablettával kinek, milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Hatékonyság, ár, beszerezhetőség, stb.

2015. márc. 2. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Különböző méretekben van, testsúlyra van meghatározva. 10-20, 20-40 és 40-60 kg-ig azt hiszem. Az ár orvosonként eltérő lehet, de általánosságban 7000-9000 között mozog, attól is függ melyiket veszed.


Egy ismerősöm használja egyébként a rotijánál, ő 8000 ft felett veszi azt hiszem a 40-60-ast, azt mondja, hogy nekik bevált. 12 hétig véd egyébként kullancs és bolha ellen.

2015. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat az árra meg a kiszerelésre vonatkozóan. A 12 hétig tart a mese, ami a dobozon van, engem a valós tapasztalatok (hány kullancs a használat alatt), negatív tapasztalatok, allergiás reakciók stb. érdekelnének.
2015. márc. 2. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog, hogy kinél mi válik be... :) Lehet, hogy valakinek tökéletesen működik 12 hétig, nulla kullanccsal, míg másnak nem. Szóval ezt te csak akkor fogod tudni, ha a saját kutyádon teszteled.
2015. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyáimnál nagyon bevált. Nagytestű gyapjas kutyám van, korábban minden módszerrel (csepp, nyakörv) próbálkoztunk, és mindig volt benne 2-3 kullancs a nagyobb séták után, akármilyen alaposan átkurkásztam. Mióta Bravectót adok neki (majdnem egy éve), talán összesen találtam benne 2-3 kullancsot, és már mind el volt pusztulva.

Drága, de egyelőre úgy néz ki, bevált. Az állatorvosom forgalmazza, tőle tudom beszerezni.

2015. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remek cucc! Nekünk bevált. Két kutyám van, mind a kettő hosszú szőrű. Előtte próbálkoztam mindennel de semmi sem volt tökéletes. Mióta Bravectot használunk, egy kullancs se volt egyikben sem és allergiás reakció se volt pedig az egyik érzékeny ilyesmire. Én mindenképp ezt ajánlom.
2015. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elnézést ez valami alternatív - értsd. természetes összetevőjű - kullancs ellenes szer? Valaki felhomályosítana? Köszönöm,
2015. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Bár csak 15 másodpercbe került volna rákeresni tessék a tájékoztató:

[link]

2015. márc. 4. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Mind a két kutyám bolhás lett. Erdőben túráztunk, volt rajtuk spot-on, és mégis. Az állatorvosunk egyből a Bravectot javasolta. A két kutyának 16.000 Ft volt, beadtam nekik, 1 órán belül eltűntek a bolhák és azóta sem volt se bolha, se kullancs. Egy sem. Pedig továbbra is az erdőbe járunk. Én csak ajánlani tudom. Szerintem eddig a tapasztalataim alapján ez a leghatékonyabb.
2015. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a nagy előnye, hogy nem bőrön át szívódik fel a hatóanyag, mint a cseppek és nyakörvek. Nyakörv mellett többször volt kullancs a kutyám hátsó fertályán, és a fürdetés/úsztatás is gyengíti a hatását. A Bravecto "belülről" hat, az egész testen egyenletesen.
2015. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es köszönöm:)


Természetesen én is rá tudok keresni, de mivel ez egyfajta reklám, azért szívesebben olvasok tapasztalatokkal elegy ismertetést:)

2015. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!