Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Szegeden lenne egy olyan helyre, illetve közösségre szükségem, ahol segíteni tudnak nekem és a két kutyánkon.

Az utcán kerülgetni kell a kutyásokat, különben őrjöngenek, szorítanom kell a nyakukat hogy ne szedjék ki magukat közben a hámból, és hogy próbáljam megékezni őket. Ahogy elhalad mellettünk egy kutyás befejezik, de ez borzasztó.

Az otthoniak kényeztették el annyira a két kutyát hogy nem szocializálódtak.

Idős, kicsi termetű kutyákról van szó.


2015. márc. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad már egysoros folytóláncal sétáltatni őket?

Hámban nem lehet fegyelmezni!!!!

Ha elviszed sétálni megrántod és rászólsz h nem. Kitartás erélyes és következetes legyél és hamar menni fog!

2015. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyek például a jobb kutyaiskolák. De a hámot tényleg cseréld le, nyilván őrjöngenek benne, hiszen tök kényelmes nekik belefeszülni. Nem mintha a nyakörv önmagában megoldaná a problémát, de azzal legalább esélyt adsz magadnak, hogy a pórázrántás működjön valamennyire.
2015. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerülne egy kutyaiskolában tanítani őket? Összességében az egész, amíg meg is tanulják.

Mert ebből valószínűleg az lesz.

2015. márc. 3. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából téged kell tanítani, hogy megtanuld kezelni a kutyákat :) Olyan suliba menj, ahol erre figyelnek, és nem csak engedelmes oktatás van, hanem kapcsolatrendezés is. Általában a tanfolyamos rendszerű iskolák ilyenek (bár nem biztos, hogy nektek a tanfolyam lesz a megfelelő foglalkozás).

Az árakat meg sulija válogatja, google a barátod, nézz körül, hogy mik a lehetőségek a környéken :)

2015. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!