Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy elsősorban...

Miért van az, hogy elsősorban fajta tiszta kutyákhoz mindenki a minőségi, extra tápokat tartja előnyben? Tán nem jó neki az olcsóbb, nem annyira nagy névvel rendelkező, és így olcsóbb táp?

Figyelt kérdés

Nekem egy labrador anyától és nem tudni milyen apától származó kutyám volt. Morzsi nevű tápot vettük neki, imádta. Volt amikor csak úgy, mondván kapjon valami kis exrta változatot is, olykor adtam neki pl. Pedigrét.

Háááát elég immel-ámmal ette meg. A Morzsi félét viszont egyenesen falta.

(Nem reklám céljából írtam oda az egyek kutyatáp fajtákat.)


2010. febr. 14. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A Pedigree is finoman kifejezve sz*r.
2010. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a pedigree egy nagy kalap szar
2010. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem csak a Pedigree -t próbáltam meg, hanem mást is. Bármilyet adtam nem igazán kellett, csak az ő megszokott Morzsi-ja.
2010. febr. 14. 14:41
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért, mert a minőségi tápok tartalmaznak csonterősítőt, vitaminokat, ásványi anyagokat stb..., míg az olcsóbbik jóformán semmit sem.
2010. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De ha most időnként kap olyat, ami tartalmaz csonterősítőt, vitamint ásványt, akkor minek egyfolytában azt a drága tápot a kutyába tömni?

Meg mitől van az, hogy ha pl. valaki menhelyről hoz el kutyust, az állatorvos egészségesnek nyílványítja, ott nem hinném, hogy telik a drága tápra, jó ha olykor olcsót kapnak szerencsétlenek.

Amúgy a kutyám amelyiket említettem mindenféle gyümölcsöt, zöldséget imádott. Abban pedig biztos, hogy benne van a vitamin, ásványi anyag. Csontritkulása sem volt (tudom, hogy kutyánál az mivel jár, jelentkezik).

2010. febr. 14. 14:50
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Azért eszi a "morzsit" mert tele van ízfokozókkal, mint a pedigree....
2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

szerintem olcsóbb tápban is találhatsz olyat,ami jó. nekünk olyan ember javasolt egy elég olcsó tápot,aki biztosan mondhatom ért a kutyákhoz...Mert nem a nevét és az árát nézte,hanem az egyéb adatokat, fehérje,szénhidrát,stb...emellett pedig gyakran kap májat a kutya és más problémái miatt vitaminokat amúgy is szednie kell...

Mi meg vagyunk elégedve...amúgy a pedigree még a kutya szerint is sz@r...(először mi is mentünk a reklámra,h ez tuti jó,és kapott egy kis zacsival...jutalomfaltként próbáltuk adni neki...rá se néz szinte...)

2010. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, megírnád, hogy mi annak a tápnak a neve?

Köszi!

2010. febr. 14. 15:57
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
olcsóbb fajta és nemroszz minőségű a Chow Dog , Happy Dog. Am a nem jó minőségű tápok televannak szinezékkel , ízfokozóval és olyan anyaggal ami függővé teheti a kutyádat.
2010. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. febr. 14. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!