Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Prémium junior tenyésztáp...

Prémium junior tenyésztáp közül Susa AZ2 vagy Brit prémium junior M?

Figyelt kérdés

Sportolni fog, fontos hogy jól fejlődjön.

Sok tápot néztünk már, végül a Brit mellett döntöttünk, ám a tápos helyette a Susát javasolta. Nem tudom, mivel a Brit tartalmaz halolajat, a susa nem. Ti mit gondoltok ezekről a tápokról? Főként olyan vélemény érdekel, ami tapasztalatra van alapozva, köszönöm!



2015. márc. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha beírod az összetevőiket könnyebb lesz segíteni. A Britet viszonylag jónak mondják, de szerintem a taste of wild vagy a platinum jobb és árban is valahol olcsóbb a tow.
2015. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. A brit prémium csirke, a susa AZ2 bárány. A bárány szimpatikusabb, viszont abban nincs halolaj.
2015. márc. 5. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen tenyésztői tápokhoz hogyan lehet hozzájutni? Nekem Acc tenyésztői táp kellene. És nem tudom, honnan szerezzek be.
2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mi webáruházból akartunk rendelni, de pl a susa ott nincs is, azt kevesen forgalmazzák. Én a zoofast-et ajánlom, ha ott nincs, akkor nézz körül a környéken fellelhető komolyabb táposnál.
2015. márc. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!