Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg úgy a...

Hogyan tanítsam meg úgy a kutyám beállni mint a Crufts kiállításon a bírálatok alatt a kutyák?

Figyelt kérdés
Szóval a felvezetője előtte áll, a kutya pedig szépen figyeli kihúzva őt! Hogyan vegyem rá a kutyámat ( 1 éves, hogy ne leütött fejjel hanem érdeklődően, magasan tartott fejjel mennyen be a ringbe?
2015. márc. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok türelemmel és vagy kajával vagy játékkal. Először tanítsd meg melletted állni utána előttet és utána távolodhatsz ha már jól megy. Napi 5-10 perc nem kell több mert beleun!
2015. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfeljtettem írni elôszőr tanítsd a koncentrálást .

Ha figyeln1-2 mp - ig kapja a kaját vagy a játékot ha ez jól megy akkor 5mp stb..

2015. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szereti a láncot, nem tűri meg magán, vékony bőr nyakörv is megfelel a célra és nem lánc póráz hanem valami szép díszes de vékony anyag?
2015. márc. 12. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

"szép díszes de vékony anyag"


Nem hiszem, hogy van kutya az univerzumban, amelyiket érdekelné, hogy díszes-e a póráza.

2015. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lánc de sokszor jó és nem szeretem vagy szeretem kérdés. Ennyi erővel ha nem figyel azt sem szereti? Ezek nem így működnek! Budapesti vagy?
2015. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!