Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A TOY uszkár kutyának két...

Tollbogre kérdése:

A TOY uszkár kutyának két fajtája van (szőrös és nem szőrös arcú)?

Figyelt kérdés
Csak mert olyat szeretnék, aminek az arcán is hosszú szőr van, de szinte csak olyat látok, aminek alig van szőr az arcán. Ezeket a kutyákat borotválják, vagy egy teljesen külön fajta?

2015. márc. 20. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] -ilyet szeretnék, ez uszkár, nem? "poodle"
2015. márc. 20. 21:45
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] -ilyen a "másik fajta"
2015. márc. 20. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem másik fajta, csak meg van nyírva. Remélem nem gondoltad komolyan a kérdést, de ha mégis, akkor hanyagold ezt a fajtát, ha ilyen szinten nem vagy tisztában alap dolgokkal. Láttál egyáltalán valaha uszkárt?
2015. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus,te utána néztél a fajtának egyáltalán vagy csak fotókat nézegetsz róluk??


Ki nyírják,géppel!! a pofájuknál a lábujjaknál a szőrt.

2015. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húha...

Az első kép, amit linkeltél,a szőrös arcú, egy kölyök. A kölykök nyilván nem fazonra nyírva születnek, pár hónapos korukban nyírják őket először. És igen, a pofájukat meg a lábfejüket rövidre nyírják, a testük többi részét meg a gazda igényei szerint.

A második kép egy már idősebb kölyökkutya, amint látod, az arca és a lába nyírva van.


Olvass utána alaposan a fajtának. Egész könyveket írtak az uszkárról.

2015. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ronda mikor megnyírják az arcát.


Nekem havanese keverék van és egyszer megnyírtam az arcát én is, de nem ennyire, csak olyan fél centisre. Meg akartam nézni úgy milyen, de elég vékony patkány feje lett, nagyon csúf lett szegény, de szerencsére hamar visszanőtt a szőre.

2015. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!