Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megevett a kutyám egy vadgeszt...

Megevett a kutyám egy vadgesztenyét, és folyamatsan hány, nem eszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy mérgező, enyhe gyomorpanaszokat okozhat. A kutyus csak nyolc hetes, így nagyon aggódok. Hogy segíthetek neki?
2015. márc. 22. 14:20
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a legokosabb az lenne, hogy azonnal vidd el állatorvoshoz. Addig is itass vele sok vizet.
2015. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk diófa volt és a kutyám kétszer is lenyelt egészben diót, héjával együtt. Megjegyzem felnőtt, magyar vizsla kutyáról van szó. Ennek következtében nem evett, hányt, és nagyon rosszul volt. A belében megakadt a dió és emiatt eldugult a bélrendszere. Ez kétszer is megtörtént! Én mindenképp azonnal orvoshoz vinném, mert ha vele is ez történt, akkor bizony más nem segíthet, csak a doki.
2015. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Összerágta, láttam, de már késő volt, nem tudtam elvenni tőle.
2015. márc. 22. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha biztos vagy benne, hogy megrágta, akkor is elvinném orvoshoz, ugyanis valóban mérgező a vadgesztenye, és ráadásul egy kiskutyáról van szó. Remélem jobban lesz a kutyus!
2015. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress állatorvost! Ügyelet van! Nézd meg, ki rendel a környéketeken!
2015. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bollocks ***** válasza:
Egy 8 hetes kutyust az oltások hiányában pár perces, felügyelet alatti sétára lenne szabad levinned. Mégis hogy a fenébe tudott felenni egy gesztenyét?!
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hálisten jobban van :)

Nem kellett dokihoz vinni, kihányta magát, aludt egy nagyot, és már jól van. Eszik is, és kaki is van.

(Telefonon értekeztem az orvossal, ő mondta, hogy ha pár órán belül nem javul akkor vigyük el, de elmúlt magától szerencsére)

Utolsó tudod hogy ette meg? Úgy, hogy a gazdája, azaz én, egy címeres barom! Ott voltam mellette, nem volt egyedül, de nem tudtam, hogy az a szar mérgező, különben elbúgattam volna azonnal ahogy ránézett...... Csak akkor néztem utána, amikor elkezdett hányni. Idióta vagyok, de tanultam belőle! Soha nem bocsátottam volna meg magamnak ha valami történt volna vele!

2015. márc. 22. 20:11
 8/9 bollocks ***** válasza:
Semmit nem szabad hagyni, hogy felegyen. Örülök, hogy jobban van.
2015. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már tudom. Szégyellem magam, de nem tudom meg nem történtté tenni.
2015. márc. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!