Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a lábainak?...

Mi baja lehet a lábainak? Nagyon kifelé áll. És néha össze is csuklik szerintetek?

Figyelt kérdés

A képen látható kutyus egy és fél hónapos és amikor megy kifordulnak a hátsó lábai sajnos és néha össze is esik az elmúlt pár napba semmi nem volt vele most hogy behoztam a szobámban észrevettem hogy futott és így "kifordult" mindig.Nem fáj neki mert nem nyüszít ha megfogom semmi.Kutya dokihoz akarom vinni holnap de félek hogy valami nagy baja van.Amikor eszik akkor is csúszik hátra felé.Tüskét nem találtam a tappancsában.Kis hiperaktív mindig mozog és ahogy nézem nagyon rossz hogy így áll neki.


A kutyus[bocsánat a kicsit sötét képért]:

- [link]



2015. márc. 22. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
H került hozzád egy hathetes kölyök? Mindenképp orvoshoz vidd el! Lehet elmozdult a csontja, vagy nem megfelelően fejlődik neki.
2015. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkepp vidd el orvoshoz! de minel hamarabb ha lehet!
2015. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az anyja bántotta a kölyköket és el kellett tőle venni őket.Viszem mindenképp még holnap!!
2015. márc. 22. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Carpal flexural deformáció: [link]


Szaporítótól vásárolt kiskutyáknál fordul elő ez a genetikai betegség, amit a rossz tartás és etetés idéz elő. Minél előbb vidd el állatorvoshoz! Sajnos csak a doki fogja tudni megmondani, hogy helyrejön-e a láda, de készülj fel rá, hogy egy vagyonba fog kerülni és nagyon sok időbe mire normális lesz a lába...

2015. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire szerintem még nem olyan csúnya de köszönöm szépen viszem mindenképp és remélem helyrejön köszönöm szépen a válaszodat remélem helyre jön neki.
2015. márc. 22. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd meg, mit mondott a doki!
2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben.
2015. márc. 22. 19:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltunk dokihoz azt mondta vegyek neki csont erősítőt és "futtassam" kicsit hogy erősödjön a lába véleménye szerint a gyors növéstől áll úgy a lába erősödnie kell
2015. márc. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!