Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik a jobb?...

Ezek közül melyik a jobb? Etet valaki vele? Royal Canin Club CC, Flatazor Elite 25/16

Figyelt kérdés
2 éves németjuhásznak kellene tápváltás miatt
2015. ápr. 1. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A Flatazort nem ismerem, de Royallal ne etess! Ár-érték arányban nem a legjobb, lehet kapni sokkal jobbakat is!
2015. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyik sem. Mindkettő összetevői között először gabonaféle szerepel. Ennél olcsóbban vannak jobb összetételű tápok.


Nézz körül a Brit kutyatápok között. Ár/érték arányban ezek a legjobbak.

2015. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi. A Brittől zsáknyit kakált. Nem fejlődött semmit.
2015. ápr. 1. 16:14
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem igaz??? Pont azt néztem, hogy első helyen NEM gabona van.

Összetevők:


Dehidratált csirke,kacsa,pulykahús, kukorica, búzakeményítö, kacsazsir, almarost, szójabab, állati zsíradék, dehidratált északi-tengeri halhús, céklapép, kukorica glutén, ORGANOLYSATS (0,6%), tojáspor, sörélesztö, tengeri só, fructo-oligoszacharid, chondroitin szulfát, Glükozamin, vitaminok és ásványi anyagok, konzerválók és antioxidánsok az EU szabványa szerint

2015. ápr. 1. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Én ezt találtam.


Az Elite 25/16 Adult teljes értékű és kiegyensúlyozott eledel. Mindazokat a tápanyagokat tartalmazza, amelyekre kutyájának mindennapjaiban szüksége van. Az Elite 25/16 Adult optimális fehérje/energia aránya révén nagy hatékonyságú, eledel.


Összetevők: Kukorica, dehidratált csirke,kacsa,pulykahús, búzakeményítö, állati zsiradék , szójabab, almarost, kacsazsír, kukorica glutén, ORGANOLYSATS (0,4%), tengerisó, sörélesztö, fructo-oligoszacharid, vitaminok és ásványi anyagok, konzerválók és antioxidánsok az EU szabványa szerint.

2015. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na akkor mit higgyen el az ember, Teljesen jó :( Ez akkor bármelyik tápnál előfordulhat. Csak az a biztos, amit a csomagolásáról leolvasol :(
2015. ápr. 2. 09:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez most egy nagyon jó kérdés...


Már csak kíváncsiságból is megnéztem angol oldalon:


Dehydrated meats. Corn. Wheat. Animal fat. Beet pulp. Duck fat. Apple fibre. Corn gluten. Animal protein hydrolysats. Fish autolysats (Organolysats 0.4%). Fructo-oligossacharides. Brewer’s yeast. Preservatives. Vitamins and trace elements.


Itt első helyen a húst említik, de ami nekem továbbra sem tetszik, hogy utána viszont megosztottan sorolják fel a gabonaféléket (kukorica, gabona, gabona glutén) Ezt a kis trükköt nagyon sok úgymond prémium tápot gyártó cég alkalmazza, mert így fajtánként valóban kevesebb gabona van a tápban, összeadva a gabonaféléket viszont elképzelhető, hogy máris nem a hús kerülne az első helyre.

2015. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor most mit vegyek? Melyiknek higgyek? És túl sokat nem is tudok fizetni, mert hát ugye nem pár dekát eszik naponta :(
2015. ápr. 2. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Éppen egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy a Decathlon-os tápoknak nagyon jó az összetétele és árban is elég barátságos. (7.990 Ft/12 kg)

Nem tudom, hogy a környéketeken van-e Decathlon, de náluk is lehet on-line vásárolni.


Ha gondolod olvasd el:


[link]

2015. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ha Decathlon felé járok, veszek egyet. Csak az a gondom ezekkel a nagy kiszerelésekkel, hogyha nem válik be, akkor mit csinálok vele? Jó lenne, ha lenne kisebb kiszerelés próbára.
2015. ápr. 7. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!