Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan ember aki ért a...

Van olyan ember aki ért a kutyák nyelvén?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy valahányan nem értjük hogy mit mondanak a kutyák de van olyan em ber aki érti?
2010. febr. 18. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2010. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól ismered a kutyát, mint fajt, szinte minden "szavukat" érted. Ők testbeszéddel kommunikálnak, alapos megfigyelés és némi utánaolvasás után szinte teljesen lehet érteni, mit "beszélnek".
2010. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak van igaza. Mindenki megtanul kutyául, akinek van, hogy mennyit, az attól függ, hogy mennyit vagy vele. Én is értem szinte minden "szavát" a kutyámnak, de szerintem mindenki tud valamennyit: ha csóválja a farkát, örül, ha morog, akkor mérges stb.
2010. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. És nemcsak a két sajátomét, hanem sok idegen kutyáét is. rengeteget foglalkoztam, foglalkozom velük, minden létező területben tanultam önszorgalomból és tanulok máig is.Gyerekként féltem a faluban szabadon kószáló kutyáktól, de már évek óta soha nem éreztem féleltem velük szemben. Belenézek a szemükbe és tudom mit gondolnak. Egyszer benyúltam egy kerítésen és megsimiztem egy örző-védő kaut. Mindig is szerettem volna simizni egy ilyen fajtát, de nem az a tipikus barátkozós fajta. Ezen a kutyán láttam hogy szabad..

de a saját kutyáim, főleg a belgámat nézve konkrét párbeszédek zajlanak le bennünk. 5 év kellett h összehangolódjunk.

Nézhettek hülyének, de akinek van kutyája és sok időt töltenek együtt és sokat jelent neki az tudja miről beszélek.

2010. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is értem a kutyáimat,sőt én még beszélgetek is velük.4 kutyám van
2010. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az utolso eloti nem butasag, mert enis igy vagyok vele. miota az eszemet tudom, azota a kutyakert elek, imadom, tisztelem, sot dicsoitem oket. nagyon sok kutyam volt, es van is, szeretek velok foglalkozni, szeretem megtanitani neki azt, amit az emberek tudnak. ha egy kutya rad nez, nagyon konyen kilehet venni belole, hogy mit akar. ja es egy fontos megjegyzes! ha egy ismeretlen kutyaval talalod magad szemben, akor nez ra,es ha a szemedbe nez, azonal nezd vagy a szajat vagy barmilyet, ha kell, vedd le rola a tekinteted, mert ha a kutya a szemedbe nez, keszen all harcolni. de ha teis belenezel a szemebe, akkor azt jelenti, hogy vallalod. engem igy harapott meg egyszer egy DALMATA!!!!!nagyon szornyu volt!
2010. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Én teljesen értem, mit mondanak a kutyáim.

Akkor is, ha meg sem szólalnak.

Most pl. fel akar mászni az ölembe, de tudom, hogy csak a csokipapírt akarja ellenőrizni, hátha benne felejtettem egy kockányit.

2010. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!