Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Budapesten ismer -e...

Valaki Budapesten ismer -e valakit aki border colliet tenyészt vagy esetleg született neki?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne kerüljön pézbe és kölyök legyen....Várom a válaszaitokat :)

2015. ápr. 3. 09:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
A tenyeszto sztem mindig penzt ker, mert ez a munkaja. Probalj keresni koborok kozott, lehet talalni aranyos kevereket, de ritkan meg tisztak is elofordulhatnak. En mar akadtam a neten olyanra, csak nem kolyok volt.
2015. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ingyen akarsz fajtatiszta kutyát? Tudod te, miből áll a valódi tenyésztés? Rengeteg tudás és PÉNZ van benne, azért drágák a kölykök!
2015. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ne keruljon pénzbe? Ha már az elején nem vagy képes pénzt adni érte, akkor felejtsd el. Aranyom, mibol fogod eltartani? Ingyen kérsz majd neki ételt a boltban, meg az allatorvosnál is?
2015. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne keruljon penzbe... Aha, es a tenyeszto mibol neveli fel a kolykoket? Levegobol?
2015. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkezdődött a tavaszi szünet, megszaporodnak majd az ehhez hasonló kérdések.
2015. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem hogy van -e valakinek ismerőse aki ingyen ad ilyen kutyát mert neki nem kell.....És ott a "lehetőle" Elárulom hogy az azt jelenti hog adok ki pénzt érte de nem akarok egy 200000 kutyát venni mert nekem csak házikedvencnek kéne, barátnak jobban mondva családtagnak....És köszönöm az első kommentett az legalább megpróbált segíteni :/
2015. ápr. 3. 09:41
 7/25 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásomért
2015. ápr. 3. 09:50
 8/25 anonim ***** válasza:
Akkor keresd fel a fajtamentest, ha csak tarsnak kell.
2015. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki társnak veszi, az is kifizeti a pénzt, mert imádja a fajtát. Azért, mert hobbikutyát akarsz, nem fogsz ingyen kapni, még akkor sem, ha a tenyésztőnél maradt. Olcsóbban megkapod, de ingyen nem.
2015. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőnél vett kutyánál nem a célt fizeted meg, hanem az egészséget.

Egy hobbi célra vásárolt kutya sem kerül sokkal kevesebbe, mivel nála is (illetve szüleinél) ugyanúgy megcsinálják az egészségügyi, genetikai szűréseket, ugyanúgy megkapja a szükséges állatorvosi vizsgálatokat, ugyanúgy megfelelő táppal etetik, ugyanúgy megfelelő körülmények között tartják, ugyanúgy megkapja az oltásokat, féreghajtást, chippet, és törzskönyvet, mint a tökéletes küllemű kölykök.

2015. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!