Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

-fiú kutyi

-labi-staffi keverék

-gyönyörű

-fekete

-nagyon okos


Olyan nevet szeretnék neki adni,ami tekintélyes és illene rá :) Ha tudtok valami nevet légyszi írjátok le:)



2015. ápr. 6. 23:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nálunk nem egy és nem is kettő mentett kutya van és hát igen:D A nevük: Boby alias Boborján....Piciri alias Spicly es Iciri aliasWuffy (ők testvérek) ....Béni/Beni alias Csicsi....Dolly alias Csacsa ....Turbó alias Dodó a többi kutyánk neve maradt ugyanaz:D pl.:Pötyi;Frédy;Rocky és had ne soroljam fel az összeset:DDDD
2015. ápr. 7. 00:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Aranyos nevek :D
2015. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hutch, Paprika, Manna, Diszkáunt, Hejmmá. :D De a Morrisz is tetszik. :D Aranyos kutya. D
2015. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Drékó,Lord,Devil,Démon,Árnyék,Wolfi,King és még talán a Hektor vagy Ginó
2015. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nagyon fain a kutyusod, szerintem: Lord, Lordi, Báró, Ossián, Schwarz, valami vagányat válassz :D amit megis tud tanulni.
2015. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Fehér_Gandalf válasza:
Dominik
2015. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!:)...Hektor lett a neve a blökinek:) én inkább a Lordot választottam volna,de nem az én választásom volt:D
2015. ápr. 8. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!