Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágábbak a kan kiskutyá...

Miért drágábbak a kan kiskutyák a szukáknál?

Figyelt kérdés

Sok hirdetésben láttam 10.000 Ft-os eltéréseket, de nem értem az okát.

Mivel nem vagyok tisztában? :)


2015. ápr. 7. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Tobb hus van rajta...

Amugy, gondolom, belekalkulaljak az arba azt, hogy a vevot terheli a szukak eseteben dragabb ivartalanitas koltsege is.

2015. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
11%

A Fedeztetés miatt.

Valamelyik kutyafajoknál akár egy fedeztetés 50 000 Ft.

2015. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Normalis tenyesztonel nem ettol fugg az ar. Szaporitonal meg a kanok dragabbak, mert nepszerubbek.
2015. ápr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg olyasmit láthattál, hogy szuka 30.000, kan 40.000 és nem pedig olyat, hogy szuka 300.000, kan 310.000. :) Természetesen aki így hirdeti, az szaporító és olyan helyről eleve nem veszünk kutyát! Amúgy valóban úgy van ahogy az előző írja. A kanok népszerűbbek, ezért vannak, akik hajlandóak több pénzt adni értük.
2015. ápr. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szaporítós hirdetésekben láthattál ilyet.Szerintem nagyobb az ėrdeklődés a kanokra,a tüzelés okozta nehézsėgek miatt,illetve az ivartalanítást is megspóroljatják rajta.Nem rég még pont fordítva volt,mivel a szukán,amint lehetett,behozták az árát.
2015. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10ezer forintos árkülönbség, tuti nem tenyésztőnél van és nem is menhelyen, pedig máshonnan lelkiismereti, anyagi és érzelmi stb. okokból soha nem veszünk kutyát. Bárhol is láttad, NE vegyél onnan kutyát!


Én most vettem megbízható kennelből kis kutyát és volt különbség kanok és szukák között, igaz az utóbbi volt a drágább és 50ezer forinttal, nem 10-zel...

Kicsit nézz utána a kutyavásárlás "alapszabályainak" mielőtt felelőtlenül és komoly anyagi károkkal beleugrasz egy kutya vásárlásba.

2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!