Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az tényleg baj ha a kutyám...

Az tényleg baj ha a kutyám nyalogat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a családból az egyetlen akit nem zavar. Megengedem neki, de hallottam hogy az rossz. Szerintetek?
2015. ápr. 8. 11:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 7 hónapos beagle-ről van szó. :)
2015. ápr. 8. 11:59
 2/13 Trauboy ***** válasza:
Attól függ, hogy hol és mit nyalogat?!
2015. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
32%
Neeeem nem baj,igaz hogy előtte a lába között nyalogatta magát meg a hátsó bejáratát,de nem baj teljesen jó dolog.Nem értem miért nem esztek egy tányérból az aztalnál?
2015. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi rossz. Aki nem akarja eltűrni, az nem engedi. Ennyi.
2015. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
A kutya nyálában lehetnek baktériumok, amit az ember elkaphat.
2015. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az arcomat nyalogatja.
2015. ápr. 8. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezerszám engedik az emberek, hogy a kutyájuk akár a szájukat nyalogassa. nem jellemző, hogy mind beteg lesz tőle. Ha nem vagy nyüzüge, aki minden kis bacitól lebetegszik, nem zavar, hogy nyalogat, akkor engedd. ha kétségeid vannak, akkor szoktasd le.
2015. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A kutya nyálában lehetnek baktériumok, amit az ember elkaphat."

Kifejtenéd bővebben, hogy melyek ezek a baktériumok és milyen betegséget okoznak?

2015. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kutya nyálában lehetnek baktériumok, amit az ember elkaphat."


Sőt, az ember nyálában is, valamiért mégis általánosan elfogadott dolog például a puszi, és akkor még a csókolózásról nem is beszéltem.


"igaz hogy előtte a lába között nyalogatta magát meg a hátsó bejáratát"


Tudod, hogy az emberek több, mint a fele nem mos kezet WC használat után? Te konkrétan hányszor és hány emberrel fogsz kezet naponta? Na ennek a fele semmivel sem jobb, mint a kutya nyelve. Hányszor fogod meg a tömegközlekedésen a kapaszkodót, nyilvános épületben az ajtón a kilincset? Mert előtte azt is olyan emberek tapogatták össze, akik felének a kezén vizelet és székletmaradványok vannak.


Na, most melyik a rosszabb?

2015. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen féregtelenítve rendszeresen, tisztán tartva, akkor nem baj. Én nem hagyom a kutyáimnak, hogy nyalogassanak, még a kezemet se, mert fujj, de ha téged nem zavar, akkor nem gáz.
2015. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!