Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hányszor, és milyen...

Naponta hányszor, és milyen időpontokban viszitek le sétáltatni a kutyátokat? És milyen fajta a kutyátok? Ha spánieled van akkor feltétlen válaszolj!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

reggel 7-8 között, egy órát. Délután kettő körül (ez változik, attól függ, hogy mikor érek haza) 40-50 perc. Este 6 körül egy óra, és este 10-kor 20 perc.

Hétvégén általában kora reggel (7 körül, vagy amikor világos van) elmegyünk 1-2 órára csatangolni, aztán kora délután megint 1-2 óra, aztán este olyan 20-30 perc. És spániel.

2010. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
reggel 6kor, délután 2-3 körül, este 6-7 körül. keverék
2010. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hétköznap: reggel fél 7-kor délután: fél 3 kor este: negyed 7-kor.

hétvégén: amikor felkelünk, elkészülünk...délután: 2-3 óra körül este: negyed 7-kor

Yorkshire terrier

2010. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
nem szoktam minden nap sétaltani! amugy meg nekünk szabadon vannak a kutyáink nagy telken! annyit futkoshatnak amennyt csak akarnak! meg nem akarok sokszor kivinní öket nehogy bekapjon vmi betegséget vagy fertözést.
2010. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali 5 és 21 óra között 2 óránként az udvarra. Mi még nem járunk sétálni, még nagyon kicsi.
2010. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta 3-4 órár egy alkalommal, Vasárnaponként(kutyasuli miatt) olyan 5 órát. Van kertünk, ott szaladgálhat, a házba is bejöhet.

Golden Retriever 8 hónapos

2010. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én lakásban lakok
2010. febr. 20. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:

reggel: fél 7 től 7ig

délután: fél 3-3 tól kb 4ig

este: 6tól fél 8ig kb :)


2éves westiem van:)

2010. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Angol cocker spánielem van. Reggel 7, du. 2 és este7 órakor viszem le, 20-20 percre, vezényszóra pisil, kakil. Az este 7 órás idő a játszós időszak, amikor többen lent vannak a házból kutyások, ez 1-2 óra futkosás, játék.


Neki ez tökéletesen elég, és mivel az etetés össze van egyeztetve a pis-kakival, még baleset sem fordul elő.

2010. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hat nekem keverek van 3 honapos, de en nemtervezek, mert az kicsit butasag. ha megszokja, akkor jo, de en akkor viszem ki, ha felkelek(amugyis o kelt mert mar nyuszit)

aztan jatszok vele elobb reggelizik.par ora mulva, ha kifutkosta magat, ki viszem megint. delutan alszik egy kicsit, persze kajalas utan. ha felkel, megint kiviszem, vagy aludni sem hagyom, mert viszem ki setalni.(ilyen sarban nemnagyon szoktam kivinni) es este kozvetlen lefekves elott.

Tehat roviden, mjinden kajálás utan

minden játszás után

minden alvás után

es kozvetlen lefekves elott kell kivinni

(az más persze ha kereckedik)

2010. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!