Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted doberman vagy...

Szerinted doberman vagy rotweiler a félelmetesebb?

Figyelt kérdés
Te melyiktől tartanál jobban? És melyik az erősebb, bátrabb kutya?
2010. febr. 20. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
a roti robosztusabb, erőssebb kutya szerintem.... de mind kettőt imádom, gyönyörű kutyusok, egyiktől sem félek.
2010. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Neked egy fakutya kéne...
2010. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Egyiktől sem tartanék viszont a félelmetes kutyákat szeretem épp ezért lesz dobermannom amint önálló leszek. Szerintem egy gyönyörű, sátáni kinéztű kutya *-* A roti inkább egy buta, kigyúrt kopasznak néz ki. Azt nem tudom hogy melyik erősebb, lehet hogy a rotinak nagyobb a testi ereje de ez engem nem érdekel, nem szándékozom riasztónak használni a kutyám. A bátorság meg attól függ hogy mit örököl és milyen hatások érik.
2010. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

kinézetre mindegyik félelmetes, de barátságosnak semmiképp.

ezek a fajták a nehezen kezelhető, de tanítható kutyák közé tartoznak.

csak azoknak ajánlom őket, akik nem félnek tőlük, és egy komolyabb helyzetben is urrá tudnak lenni a saját kutyájukon, mert ezek a fajták életük végéig be fognak próbálkozni átvenni a falkavezér szerepét.

ha barátságos kutyát akarsz, válasz mást, egy dog és egy újfullandi is félelmetes a termete miatt, de kezelhetők.

2010. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
doberman
2010. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
doberman
2010. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
A rottweiler erősebb kutya, a dobermann méltóságteljesebb. Nekem mindkettő volt(nem egyszerre), mindkettőt imádtam, de a dobermannom szörnyű betegségekben szenvedett, szinte mindig volt valami baja,csak 3 évet élt.A rottweiler fizikailag szívósabb!
2010. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Roti,nekem is roti van, Most éppen úgy néz ki mint egy mackó,mert kövért mitn az állat,az utcán mindig félrehúzódnak ha meglátják,egyrész megakadályozza minden áron hogy a testi épségedben alaki kárt tegyen,másrész akkor feje van hogy aki meglátja és ráugat az elfutni sem tud.
2010. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem elég hasonlóak. A rotweiler ugyan erősebbnek tűnik, viszont a dobermann magasabb és valahogy hosszabb a szájrésze, szóval attól is tartanék, harapás terén :)

Én dobermannt választanék, nekem egyébként is szimpatikusabb, de te érdeklődj utána és aztán dönts. MIndenkinek más jön be.

2010. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Önvédelemre rotweilert vennék,kedvtelésből pedig dobbermant.
2010. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!