Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sárga színű nem ismerte...

Milyen sárga színű nem ismertebb kutyafajták vannak?

Figyelt kérdés
Volt egy kiállításon egy sárga kutya, kb. méretben a Cane Corso környékén van, ott bandázott arra (persze másképp nézett ki). Sajnos csak ennyit tudok mondani, hogy sárga,rövidszőrű és viszonylag nagytestű.
2015. ápr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bullmasztiff, boerboel, kanári szigeteki, ridgeback, fila
2015. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert ennel biztosan tudsz tobb reszletet mondani. Fule allasa, orra nyomott vagy sem, pofaja logo vagy sem, farka allasa, a teste inkabb tomzsi vagy vekony stb.
2015. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talán a Rhodesian Ridgeback-ra hasonlított, de világosabb volt, és egyáltalán nem volt rajta az a szőrkülönlegesség, mármint a visszafele borzolódott szőr a hátán egy csíkba.

Meg azt láttunk előtte. De a füle ugyanígy állt.

A többi fajta nem hasonlít rá, amiket az első felsorolt.


Viszont eszembe jutott az is, hogy lehet, nem is fajtiszta, hanem keverék kutya volt, végülis őket is beengedik, ha jól tudom:D

és akkor keresgélhetnék évekig is:D

2015. ápr. 22. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy az egyik nezo hozta el a keverek kutyajat.
2015. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

óóó de hülye vagyok egyébként!:D

Elnézéseteket kérem:) plusz megtaláltam a nevezési listát (mármint hogy a fajtából hányan jelentkeztek), és egyik (számomra ismeretlen) fajta sem hasonlít rá, szóval tuti ez a megoldás, hogy a néző hozhatta magával:)

2015. ápr. 22. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még SÁRGA kutyát nemigen láttam
2015. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig amiket fentebb felsoroltak, azok sárgák. Természetesen nem a klasszikus citromsárgát kell alatta érteni, hanem mint kutya színt.
2015. ápr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!