Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házilag kutya kennel? Hosszan...

Házilag kutya kennel? Hosszan lent. Help.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egy éves amstaffomnak szeretnék egy kutya kennelt. Az interneten láttam 100 ezrekért, de én ennyit nem fogok adni egy "ketrecért". Házilag szeretnék csinálni egyet. 2x3masra gondoltam kb ( 2m magas 3m szeles) valaki tudna segiteni hogy kezdjek hozza? Fontos hogy betonbol legyen az alja es vashalo legyen. Kb 170magas minimum. Teteje.palatető lesz. Naggyábol anyag arban ez igy mennyibe kerulne? Lenyeg hogy ne kelljen hegesztgetni. Olyan vashalo kene ami konnyen osszeszerelheto es van rajta ajto is. Valaki segitsen :) koszonom

#kutya kennel #kennel készités #kutya kennel házilag
2015. máj. 1. 20:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam 170centi magas legyen es szelessegre pedig 3 meter. Hosszusagba pedig 2meter
2015. máj. 1. 21:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyag árban kb. a feléből kijönnél, ha tudnál hegeszteni. De hegesztés nélkül ajtót nem fogsz kapni. Illetve léteznek moduláris kerítés elemek, amiből össze lehetne rakni, de az lehet, hogy még drágább lenne. Plusz a betonozás.
2015. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!