Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszetségeleni védőoltás...

Veszetségeleni védőoltás félidős vemhes kutyánál?

Figyelt kérdés
Védőoltás

2015. máj. 6. 19:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost.
2015. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Első kutyatulajdonos vagyok! Nem szaporitó! Sajnos későn szóltam az állatorvosnak,hogy félidős vemhes a kutya!Minden értelmes választ megköszönök!
2015. máj. 6. 19:46
 3/24 A kérdező kommentje:
Ő szerinte semmi gond nem lehet,de beszéltem tenyésztővel és ő nem igy vélekedett!
2015. máj. 6. 19:46
 4/24 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a válaszommal? Egy szóval nem mondtam, h szaporítóval.Az, h kérdezd meg az állatorvost? Ez a baj? Ő tudja, árt-e a vemhes kutyának. Mellékesen vemhesen is lehet ivartalaníttatni...
2015. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem a te válaszodra reagáltam!!Csak elentkező választ kapok egy állatorvostól"falusi" és szintén mást mond egy tenyésztő,aki nem most kezdte!
2015. máj. 6. 19:50
 6/24 A kérdező kommentje:
Iron Cross kennelbő származó kutyát nem fogok ivartalanitatni!
2015. máj. 6. 19:53
 7/24 Andizsuzsi ***** válasza:
50%
Későn szóltál? Állatorvos odalopakodott és ovul beoltotta? Nem te vitted?
2015. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mint emlitettem kezdő kutyás vagyok! Aki csak itt próbálja fitogtatni semmirekellő dumáját attól köszönöm nem kérek választ!
2015. máj. 6. 19:58
 9/24 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Ne haragudj már, de az ember, ha kutyát vesz magához, tök mindegy, milyen kennelből, akkor először is elolvas mindent, amit egy kutyáról tudni érdemes, aztán keres egy állatorvost, akinek a szskértelmében megbízik, és a véleményét elfogadja. Majd mielőtt a kutyáját pároztatja - főleg, ha kezdő kutyás -, megbeszéli vele a teendőket. A vemhes kutyát szintén megmutatja az orvosnak, hogy minden rendben van-e. Te ezek szerint ezek közül semmit sem tettél meg, ezért de, te szaporító vagy. Az nem mentség, hogy első kutya, annál inkább kellettek volna a fentiwk.
2015. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Majd ha 250 ft-vásárolsz kutyát,amit 70 ezerért pároztasák ,nyugodtan hivj szaporitónak!Ultrahang...amiket ide irtál,nem szükséges csak az első ,és utolsó 3 hétbe!Ne válaszolj! Nem vagyok kiváncsi a falusi alpári dumádra!.Éves szinten több százezret adományozok kutyamenhelyeknek...amit nem sajnálok!Kiirtam egy kérdést,de köszönöm már konzultáltam egy fővárosi orvossal!
2015. máj. 6. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!