Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiltix bolha/kullancs...

A kiltix bolha/kullancs elleni nyakörv jó?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mi mindig ezt használjuk, teljesen jó, az egyik legjobb, semmi gondunk nem volt vele.
2015. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják jó, de büdös. Helyette Foresto-t ajánlottak, annak semmi szaga, és egy árban van a kiltixszel. Meg ha jól tudom, utóbbi nem is tart annyi ideig, de ebben nem vagyok biztos.
2015. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem, mert akkor öli meg a kullancsot, ha már szív. Utálom kivenni a kullancsot, mindegy, hogy él vagy hal.
2015. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Foresto a jó,azt vegyél,tapasztalat.
2015. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A Kiltix nem büdös, velük alszik a kutya az ágyban, semmi szaga nincs.
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a Kiltix, de a feltevés utáni pár napban tényleg büdös. Mi azért váltottunk, mert nem vízálló, így ha gyakran fürdeted/ úsztatod a kutyád, nem biztos, hogy a legjobb választás.
2015. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzMHZs ***** válasza:
Én nem éreztem soha a szagát még, és bevált, nem volt se élő, se halott kullancs a kutyában megfelelő használat mellett. A Kiltix olcsóbb kicsit, mint a Foresto :) De valóban nem vízálló, ezért vettem én most nyárra Scalibort, aztán összel újra Kiltix lesz.
2015. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy sz.r! 1,5 hónap után NÉGY kullancsot szedtem ki a kutyámból!! és nem fürdettük, nem úszott, csak a lábáig ment bele a vízbe, és mégis leázik.

ebben a csicska országban nem találtunk scalibort, úgyhogy muszáj volt kiltixet venni.... otthonról hozok két nyakörvet magammal. scalibort. no comment

2015. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 éves a kutyánk, mindig is Kiltixet használtunk. Sosem volt benne kullancs, és bennünk sem. Közös nyaraláson a rokonok kutyájában napi 3-4 kullancs volt olcsó nyakörv mellett, a miénkben egy sem. Valóban van szaga 2 napig, de utána nincs, fürdéskor pedig leveszem, és ha megszáradt a kutya, visszarakom rá a nyakörvet. 7 hónapig véd.
2015. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!