Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI a különbség? A két fajta...

MI a különbség? A két fajta táp között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a tápok között?

Happy dog CROC teljeskiörlésű gabonából illetve, vs. Happy dog SZÁRAZELEDEL kutyáknak teljes kiörlésű gabonából?


cROC VS sZÁRAZELÉEDEL?

nomrális válszokat várok, thx


2010. febr. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én írtam a happy dog importőrének, hogy mondja el mi a különbség, de sajnos nem hogy nem kaptam kielégítő választ, hanem még jobban összezavarodtam. Kijelentett egy mondatot, amit megmagyarázott ugyanazzal a mondattal. :D Vagy nekem vannak szövegértési gondjaim. :D

Részlet a válasz e-mailből: "állati lisztet nem tartalmaz (állati liszt: amely a levágott állatból származó minden fehérjét tartalmaz, mint például csontok, ízületek, pata stb.). A Happy Dog eledelek kizárólag kiváló minőségű húsból készült lisztet tartalmaznak" LOL

2010. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy most már értem, de akkor elég zavaros volt, de a natur croq és a sima hd közti különbséget mai napig nem nagyon értem. Szerintem kb. annyi, hogy a natur croq-ban sokkal több a gabona és kevesebb a húsliszt, így a normál happy dog-hoz képest sokkal silányabb minőségű.
2010. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érterm..köszi..

hát igen..a normál happy dog 12,15ezer között mozog, a croc, pedig 10kiló 4000 most a fresshnapfban, vagyis valentinnapkor annyivolt, és gondoltam, vmi nics rendben, nem lehet olyan jó minősigű, mert akkor nem lenne 4ezer...köszi, ha valaki még tudja írjátok meg léccii!!

2010. febr. 24. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

nemtom

de a szárazeldel nem olyan jó :S olyan szmjas lesz:O :D:D:D:D :):):):)

2010. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

helló!


nem linkelnéd be a 2 terméket?

én nem vok otthon happy dogból, mert nem tartom jónak, de rákerestem.

a croqnak is van többféle típusa.

diétás, normál stb.

nem tudom melyikre gondoltál, melyik 2 tápra.

2010. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima Happy Dog és a Natur Croq család összehasonlítására gondolt. Hát kb. annyi lehet a különbség, mint a Biomill prémium és classic család között. A natur croq nagy része gabona és csak nagyon kis mennyiségben tartalmaz csirkehúslisztet. A sima happy dog-ban 12 % körüli csirkehúsliszt van és vannak benne jó minőségű összetevők, pl. gyógynövények, tengeri alga, kagylóhús stb. Ezek a natur croq-ból hiányoznak, az mondhatni színtiszta gabona. Kb. Friskies minőségű. Szerintem.
2010. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólbeszléet az utolsóó!!!:Dköszi
2010. febr. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!