Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bravecto tájékoztatójában ez...

Bravecto tájékoztatójában ez a mondat szerepel. Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

"A parazitáknak a gazdaállaton el kell kezdeniük táplálkozni annak érdekében, hogy a fluralanerrel

érintkezésbe kerüljenek.A hatás a kullancsok esetében 12 órán belül alakul ki."

Tehát ha azonnal meglátok benne egy kullancsot várja a kiszedéssel min. 12 órát?


2015. máj. 13. 07:21
 1/6 anonim válasza:
72%
Ezen en is gondolkodtam...en kivennem ha lenne benne...miota beadtam egy db-ot nem talaltam!:)
2015. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha látod benne a kullancsot, minek várnál a kiszedéssel?
2015. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van az ősrégi vicc a bolhaporról, amit a bolha orrára kell dörzsölni. Na ez pont olyan. :)


Szóval ha megtaláltad a kullancsot, nyugodtan szedd ki, de én már többször találtam döglött kullancsokat a kutya szőre között, amik, miután befúrták magukat, megmérgeződtek a Bravectótól. Jól teszi a dolgát.

2015. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ki nyugodtan, itt annyi a lényeg, hogy a méreg a kutya szervezetében van, így szívniuk kell a véréből, hogy hasson- De értelem szerűen, ha kiszeded a kullancsot, akkor is kinyírod :)

Amúgy hasznos, nekünk is volt, de anyagi okokból átváltottunk Forestora.

2015. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez azt jelenti, hogy a beadástól számított 12 órán belül lesz védett a kutya a kullancsokkal szemben. Minden kullancs elleni szernél meg van adva egy időtartam, amennyi idő kell, hogy védett legyen a kutyád onnantól számítva, hogy beadtad neki.
2015. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 15. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!