Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül Szolnokon a...

Mennyibe kerül Szolnokon a vemhes szukának az ultrahang, röntgen, kivizsgálások stb?

Figyelt kérdés

Spicc keverék szuka kutyám nagy valószínűséggel vemhes.

Nem voltunk még állatorvosnál de szeretném tudni mennyibe kerül hogy megmondja hasas-e vagy sem.


Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 24. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem vigyáztál rá? Ivartalanítás nem jöhet szóba? Amúgy keresd meg a neten hátha van az orvosnak weblapja, vagy hívd fel őket és megtudod. Én Pest megyében lakom, itt 4000 Ft volt, de mi csak azért mentünk mert túlhordta és tudni akartuk mi van. Arról nem hallottam hogy röntgennel is kéne valamit vizsgálni a vemhes szukán.
2010. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen vigyáztam rá csak sajnos 2-3 nap után vettük észre hogy kijár a szomszédokhoz. Ezt a lyukat azonnal megszüntettük , nem igazán gondolom hogy teljes mértékben az én hibám. Nem vagyok itthon egész nap, gondolom más sem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nem oltásokra van szükségem hanem segítségre.

2010. febr. 24. 14:59
 3/3 Akiteki ***** válasza:

Csak akkor ér valamit az ultrahang, ha már úgyis látszana.

Mi két éve jártunk Dr. Sulyok Attilánál, akkor 2 ezer volt az uh. Azóta biztosan több egy kicsivel, már az áfa emelkedés miatt is.

De akár vemhes, akár nem, rögtön meg is beszélheted vele az ivartalanítást.

2010. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!