Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutya részéről mi a...

Egy kan kutya részéről mi a normális viselkedés? Lennt bővebben!

Figyelt kérdés
Az ha pározni akar akkor is ha nincs a közelében tüzelő szuka kutya vagy csak ha akkor?
2010. febr. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire akarsz kilyukadni vagy legalábbis sejtem. Az, hogy valaki lábát átkarolva olyan hágó mozdulatokat végez,nem azt jelenti, hogy pározni akar. Ez a dominancia jele, pontosabban így tudatja az illetővel (a meghágottal), hogy a főnök. Szóval ez az a pillanat amikor elkezdetsz aggódni, mert a dolgok nem mennek rendben.

Olvasd el a cerberos iskola oldalán a Hogyan legyünk falkavezérek című cikket.


Javíts ki, ha nem erről van szó, mert a kérdésedből én ezt vettem ki.

2010. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy kan csivavám szeretném pároztatni de attól félek nem reagálna a szukára . A kinti szuka kutyámra reagál de akkor itthon van más környezetben nagyon félős csak a területünkön "emberkedik" . Ezért ha elvinném valahova pároztatni félek hogy nem menne neki .Arra számítok hogy tüzelő szuka közelében lesz akkor lesz -e "kedve" vagy sem?
2010. febr. 24. 23:33
 3/6 Akiteki ***** válasza:
100%

Reméljük, hogy a kutyának lesz annyi esze és nem fog.

Ne tedd! Van elég kutya!

2010. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kutyák akik annyira elkocsosultak már, hogy segíteni kell nekik! De, még az alapvető dolggokkal sem vagy tisztában, hogy a szukát hozzák a kanhoz! Ha nem törzskönyves kutyád van a szükséges szűrésekkel akkor ne szaporíts! A csivava amúgyis egy kényes fajta, és te nem vagy hozzáértő, rontanál azon amin a tenyésztők annyit dolgoztak.
2010. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ha rád vagy más kutyákra ugrál miközben azok nem tüzelnek az dominancia, nem tudja ki a főnök és annak semmi köze az igazi párzáshoz.
2010. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tenyésztők mindig a szukát viszik a kanhoz, mert a kan a saját környezetében magabiztosabb, ismerősek a szagok, nagyobb a sikere a fedeztetésnek.
2010. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!