Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad a kutyatápot keverni...

Szabad a kutyatápot keverni macskatáppal?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban szeretik így a macskák is meg a kutya is
2015. máj. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha nem muszáj, ne csináld. Tök más az összetételük, a macskáéban például van taurin, amire szüksége van (értelemszerűen a kutyatápból ezt nem kapja meg, tehát előbb-utóbb hiánybetegségnek nézhettek elébe), másrészt a kutya is megszívja, mert a macskatápnak sokkal magasabb a fehérjetartalma, az a kutyának már sok. Nem véletlenül gyártanak kétféle kaját.

Persze ha mindkettő teszkós, meg pedigré, meg whiskas, akkor majdnem mindegy, szemét-szemét, maximum mást ront el előbb, mint amit magában etetve tenne. De ha valami rendes kaja (és legyen az, ha lehet), akkor végképp ne keverjétek, csak elcseszitek azt, amiért kifizetitek a nagyobb összeget.

2015. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A macskáké Friskies a kutyáé pedig Josera Family,a kutya amióta belekóstolt a macskák tápjába azóta az övé nem is érdekli,előtte ette,a macskákét meg most zabálja... macskák mind2 őt megeszik,mit csináljak a Joseraval ha már nem eszi a kutya?
2015. máj. 21. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Egye meg. Ha nem kell neki, elveszed, következő etetésre megkapja. Ha akkor sem, akkor még egy nap üres hassal. Közben nincs nasi, meg jutifalat, meg macskakaja, semmi; pár nap, max. egy hét, és enni fog. Nem hal éhen, ott van a kaja, az ő döntése, hogy nem kéri :) Majd ha elég éhes lesz, megeszi. Nyilván semmi baja nincs vele, hiszen előzőleg ette, csak hisztizik. Ha eléri vele, hogy a finomabb kaját kapja, akkor nyilván fog is próbálkozni.
2015. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószinüleg úgy kell etessem hogy ne lássa és ne hallja a macskákat hogy esznek mert akkor rögtön tolakodik meg morog,mérgelődik ha nem engedem oda hozzájuk.. :D persze külön csukva etetem őket mindig akkor is szeret társaságban enni a 2 macskával nem egyedül :D
2015. máj. 21. 23:41
 5/7 A kérdező kommentje:
De am úgy értem összekeverni hogy egybeöntöm a macska és a kutyatápot és úgy rakom elébük,úgy biztos nem válogatják az ellenkező tápot,hanem mind2 őt eszik,így kapnak belőle amire szükségük is van meg amire nem is, úgy se jó?
2015. máj. 21. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eleve ezt értettem keverés alatt.
2015. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 myCat ***** válasza:
A macskatáp túl sok a kutyának, a kutyatáp túl kevés a macskának, hosszútávon megbetegednek, friskiest ne adj neki mert függő lesz, adj neki jobbat pl. happy cat, brit, cat chow
2015. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!