Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a kiskutyám...

Miért van az hogy a kiskutyám még 3 hónapos itthon, vissza hozza a tárgyakat lent mikor leviszem sétálni akkor meg nem eldobom elszalad utána de nem hozza vissza? Mikor nagyobb lesz és nem ilyen szeleburdi akkor lent is vissza fogja majd hozni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Séta közben annyi új és érdekes inger éri, hogy az apoortírozás egyáltalán nem izgatja fel, hiszen azt otthon is lehet. :-)
2010. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, és Ő is ezt csinálja. :)
2010. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem nemsokára megkomolyodik, mert még kis szeleburdi. persze szeretem így is hogy kicsi
2010. febr. 25. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mikor eleinte kivittem a kutyát el se ment mellőlem, nemhogy visszahozzon valamit:)), Milyen kutyáról van szó amúgy?
2010. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kis törpe tacskó! itthon vissza hozza, amúgy én mellölem is csak úgy megy el hogy mindig nézz közben.
2010. febr. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!