Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az A C A N...

Mi a véleményetek az A C A N A P A C I F I C A tápjáról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magam az Orijen 6halat használom, és hihetetlen, de pár nap alatt változásokat vettem észre az egyébként eddig sem rossz táppal etetett kutyusomon.

Az Acana picivel gyengébb csak, és nagyon jó táp a pacificája is. Ha gondolod, nézz szét az Acana fórumán, biztos vagyok benne, hogy sok tapasztalatot írtak már le ezzel a táppal kapcsolatban.

2010. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét véleményt én sem tudok, csak az elődjéről, a lazacos Acanáról. Azt már nem lehet kapni, de az is fantasztikus volt, nálunk nagyon imádták a kutyák.

Azóta mi is áttértünk az Orijenre, azt még jobban szeretik. :)

2010. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én kutyám nem szereti, csak a K- JUNIORT vagy a Royal canint hajlandó megenni....de az orvos és a kisállatbolt eladói is azt ájánlják.
2010. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!