Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador, első kutya, a többi...

Labrador, első kutya, a többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva érkezik hozzánk életem első kiskutyája,méghozzá egy labrador fajtájú kutyus. Rettentően izgatott vagyok már de nem is ez a lényeg. Tanácsokat szeretnék kérni. Például milyen fekhelye legyen? Műanyag ami ki van bélelve esetleg fonott kosár? A "rágós" korszaka miatt tartom fontosnak ezt a szempontot. Illetve én nem nyakörvet hanem "hámot" szeretnék használni,és ebből milyen méretet vegyek? Előre is köszönök minden segítséget :)

2015. máj. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hámot ne használj, csak ha szereted szívatni magad. Lenullázza a pórázos kommunikációt közted meg a kutya között. Jó az a nyakörv, hidd el.
2015. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,köszönöm!
2015. máj. 24. 07:57
 3/4 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
87%

Mi igaz, hogy rottweiler-eke tenyésztünk de van egy 2 és fél éves fekete Labradorunk és lehet tudok segíteni...

☻ Hogy milyen kosár legyen? Szerintem oly mindegy bár, az enyémnek fonott kosara volt de szerintem mind a kettőt megrágja ha unatkozik ...

☻ Hámot ne használj mert lehet hogy az első pár hónapban, jó lesz, de amikor már nagyobb lesz kb 7-8 hónapos bizony hámmal nem lesz könnyű vele én fojtót használok most hogy 2 éves múlt de sima póráz nyakörvvel elegendő neki.

☻ Hogy milyen méret kell nyakörvbe neki? Ezt mi nem tudhatjuk de ha beviszed egy kisállatboltba vagy bárhova ahol kutyáknak vannak kellékek, az eladó segíteni fog neked : )


☻ Nagyon figyelj rá oda mert bizony szét fog rágni mindent.

2015. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia nekem volt egy foxi-labradorom ami nagyon nagyon rossz volt.

fekhelynek először míg pindurka volt papír dobozt készítettünk neki ha bepisil vagy bekakil akkor ki lehessen cserélni.

telt az idő kinőtte a dobozokat és utána csak rongyokon feküdt. Azért vagyok az ilyen ,,egyszerhasználatos,, fekvő hlyeknek a pártján mivel bármivel kimoshatod az alvóhelyét a szag ott marad. szerintem .

én inkább meg hámot ajánlok majd mivel mikor már nagy testes lesz akkor a nyakörv fujtó fillingű lesz számára ezért nem szeret majd menni sétálni. De csak ha elmúlt 1 éves elmlt és így talán nem kell rövid idő múlva venni megint remélem tudtam segíteni :)

2015. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!