Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility -re border collie...

Agility -re border collie -nak 56cm,20kg sok?

Figyelt kérdés
Mi lenne a tökéletes magassága és súlya egy agilitys borcer collie--nak?

2015. máj. 30. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában minél könnyebb csontozatu annál jobb. Inkább a testalkat, habitus, jellem ami fontos. De egy sportkutya akkor ideális, ha rövid szorrel se látnád a bordáit, de könnyen kitapintható.
2015. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mennyire érdekel, de a mi uszkárunk is agility-zik a 10kg-jával és a 38cm-jével!:)
2015. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h ideális.
2015. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem csak a magasságától és a súlyától függ, hanem az egész testfelépítésétől és a habitusától is. nincs olyan, hogy tökéletes magasság és súly agilityre. az adott kutya magasságához és testfelépítéséhez lehet egy ideális súlya.

nem gondolnám, hogy "sok" egy ekkora kutya, bár őszintén szólva nem teljesen értem, hogy mire gondolsz. talán arra, hogy nehézkes? mert ezt csak akkor lehetne megállapítani, ha látnánk a kutyát. egy ekkora kutya ekkora súllyal nekem nem tűnik rossznak, de kérdés, hogy a súlya izomból vagy hájból áll.

2015. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!