Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarják az emberek az...

Miért akarják az emberek az én szuka kutyámat befedeztetni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves németjuhàszom. Tetszetős külsővek van megàldva, még be is àll ahogy a kiàllítàson kell. Magyaràn mondva igazi küllem vonal. De màr kezd tele lenni a hòcipőm, hogy milyen szép kölykei lennének ha az illető kutyàjàval befedeztetném......
2015. máj. 31. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek ebben pénzt látnak, de nem tudják, mekkora felelősség egy fedeztetés, és egy alom felnevelése! Ivartalaníttasd a kutyádat, mielőtt baj lesz!
2015. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! :-)
2015. máj. 31. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hü.lyék. Ivartalan szukám van, sokszor megtalálnak ezzel, és amikor közlöm, hogy ivartalan, leh.ülyéznek, hogy mennyi pénzt kereshettem volna a kölykökkel.
2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ugyanezt mondjàk nekem is. Az én csajszim is ivartalan.
2015. máj. 31. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mondd meg nekik nyugodtan, hogy rengeteg pénzbe kerül, és sok tudást igényel, te nem értesz hozzá, és ezt meghagyod a tenyésztőknek. Na akkor hogy fognak nézni :D
2015. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 németjuhász szukám van, az egyik gyönyörű szép, a másik kicsit csúnyácska, és nálunk is ez a felállás van, hogy állandóan fedeztetni akarják,mert péééénz... ja, de abba bele is kéne forgatni elég sokat. :)
2015. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen pontosan úgy ahogy írjàtok. Meg különben is nekem se időm se energiàm nem lenne babàzni. És a sittről nem azért hoztam ki, hogy szülőgépnek hasznàljam.
2015. máj. 31. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem németjuhászom van, de hasonló a helyzet. Engem is mindig megtalálnak az ilyen idióták.
2015. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!