Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk? A szomszéd...

Mit csináljunk? A szomszéd fel akar minket jelenteni, mert átmegy a kutyánk a telkére.

Figyelt kérdés

Még amikor az előző kutyánk elpusztult, a szomszéd és a mi telkünk határáról egy harmadik szomszéd lebontotta a kerítést, mert azt ő húzta fel, hogy ne menjenek át a lovai a telekre.


Most nem volt ott kerítés, és a mi új kutyánk (még fél éves) folyton átcsatangol, bár rászólunk.


Erre most szólt fél év után az öregasszony, hogy neki elege van fel fog minket jelenteni mert összejárkálja a kutya a termést (amúgy az ágyások között közlekedik)


Én mondtam neki, hogy húzzon fel kerítést. Bár amúgy örülök, hogy "csak" feljelent minket és nem mérgezte le a kutyát szó nélkül.


Mi nem tudunk kerítést építeni mert több mint 50 méteres szakaszról van szó, és elég drága lenne. Ha őt zavarja ennyire, építse meg ő, nem kötelezhet minket arra, hogy a kutyát éjjel nappal a kennelbe zárjuk. ha meg így fenyegetőzik alattomos módon, én arra gondoltam,hogy lepermetezem a földjét gyomirtóval.


2015. jún. 1. 18:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

ha nem hiszel nekünk, majd a büntetésnek igen

és szerintem sürgősen felejtsd el a gyomírtózást, mert egyébként károkozás! ezért is fel lehet jelenteni, és ha valakit megmérgezel akkor nagyon megütöd a bokád!!!

2015. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 ironhide12 válasza:
100%
Az ebtartás törvénye után olvass,ha feljelentenek te fogod nagyon megszívni .
2015. jún. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én esküszöm a kutyát sajnálom egyedül az egész brigádból, mert vagy meg lett mérgezve, vagy egy láncon éli le az életét. Kérdező tipikus esete a " minek tart ez bármilyen állatot " típusú embernek.
2023. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!