Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hivatalos, úgymond...

Létezik hivatalos, úgymond feketelista, amibe be vannak jegyezve a szaporítók, meg olyan "tenyésztők", akik csak áltenyésztők?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Azia csak azok az igazi tenyésztők akik a Magyar Ebtenyésztők Országos Szövetségének tagjai ha valaki nem tag az csak szaporító!
2010. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de egyszer olvastam egy kommentben valahol, hogy van olyan "tenyésztő", akiről kiderült, hogy inkább szaporító és mégsem vették el tőle az aranykoszorús címét és szaporít tovább:S
2010. febr. 27. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


Én megértem a problémádat, sőt ...

Sajnos itt csak annyit tehetünk mi egyszerű emberek, hogy attól vásárlunk aki a saját magunk által felállított kritériumoknak megfelel.

2010. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen:S Nehéz helyzet ez...

Folyamatosan keresgélünk a neten, hogy találjunk egy jó, egészséges, szép kutyust, de mindig van valami, ami nem stimmel:S

2010. febr. 27. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Második vagyok.


100%-osat úgysem fogsz találni. Ha annyira minőségre mész, akkor tenyésztési vagy kiállítási céllal kellene kutyát venned. Ugyanis hobbi célra egy tenyésztő sem fog adni gyönyörű, "hibátlan" kutyát. Milyen fajtát kutatsz? Hátha itt mások tudnának segíteni.

2010. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Emberi jogok, tudod!

Ilyen lista nincs. (Sajnos)

Előző: miért ne? Hibátlan kutya először is nincs. Egyébként meg miért ne lehetne valakinek hobby célra egy nagyon szép kutyája?

2010. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, nem azt mondom, hogy kitűnő kinézetű kutya legyen, az a lényeg, hogy egészséges legyen, de szerintem egy egyszerű embernek is lehetne gyönyörű küllemű kutyája.

De Én is tudom, hogy lehetetlen, hacsak nincs többszázezer forintom:(

2010. febr. 27. 16:44
 8/8 Sophia_Cherry válasza:
EGyébként az állatvédő, fajtamentő szervezeteknek van saját, meg egymáson keresztűl megosztott "feketelistájuk". Ha szólsz nekik biztos szívesen tájékoztatnak.
2012. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!