Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie kiskutyát szeretnénk...

Yorkie kiskutyát szeretnénk venni a kislányomnak, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Ha már pénzt adok ki szeretnék tiszta fajt venni,pl:.ha lóg a füle az utalhat keverékre?vagy az majd később hejre áll?

2015. jún. 8. 21:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Na, lássuk csak:

1. Gyereknek nem veszünk állatot, hacsak az a gyerek nincs min.12 éves.

2. Szemmel láthatóan fogalmad sincs semmiről. Miért pont yorkie? Mert cuki? Egy terrier. Nézz utána, milyen a jelleme egy igazi yorkie-nak.

Minimum 100e ft egy fajtatiszta kutya.


Ez a füles kérdés honnan jött? :)

Inkább nézegessétek együtt a helyesírási kéziszótárt, jó?

2015. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyésztőtől veszed, szerződéssel, törzskönyvvel, mg minden papírral együtt, akkor semmi baj nincs. Ha egy ismeretlen szaporítótól, akkor nem tudod, hogy mit ad el neked. Ha átcsesznek akkor megjártad.
2015. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az első kommentezőnek csak annyit hogy menj vissza az iskolába ,én megtanultam írni te meg szerintem olvasni!!!! És nekem is hiányzik egy kutyus mert kutya nélkül nem érzem jól magam de nem gond.Ismeretlenül irogatsz és nem tudsz semmit a másikról.A pénzemet meg arra költöm amire meg akarom!!! ennyi!! a kislányom meg 2-éves -en imádja a kutyákat uton utfélen megy és óvatosan simogatni akarja.. nem rúgni ,ütni stb...
2015. jún. 8. 22:03
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

A yorkit magadnak veszed. Ennek fényében nézz utána a fajtának, mert nyilván nem a 2 éves kislányod fogja gondozni, sétáltatni, nevelni, suliba vinni, és szedni utána a kakit, és orvoshoz sem ő fogja vinni.

Keress egy jó tenyészetet, jelentkezz várólistára, és ne sajnáld az árát, mert az olcsó kutyát az állatorvosnál fizeted meg.

2015. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Arra figyelj oda, hogy ne járj így:

[link]

2015. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

1. vagyok

3. Kikérem magamnak, nem szalonna volt a jelem az oviban. Gumicsizma volt.

4. Megtanultál írni, de hogy? hejre áll??? Gratula!

Ha jól fogalmazol, akkor nem írom, hogy gyereknek nem veszünk kutyát, bocsi, nem tudok olvasni a gondolataidban. Az összeg, amit írtam, tájékoztató volt, mert sok kezdő kutyásnak erről fogalma sincs. A rossebet érdekli, hogy mennyi pénzed van és mire költöd. Mi közöm hozzá?

A két éves kislányodról, aki nem bántja az állatokat: Elhiszem, az enyéim sem bántják. De egy ilyen pici lány megijed, amikor a kiskutya a tűhegyes fogaival beleharap. Félni fog a kutyától. De persze csak oda kell figyelni, megoldható.

5. Ha már itt tartunk: nem öntelt f.a.sz vagyok, hanem p.i.cs.a, ha már sértegetsz.

Mi köze a kérdéshez és a válaszokhoz a kutyáim törzskönyvének? Áruld már el, mert erre marha kíváncsi vagyok. :) Amúgy mit gondolsz? Hogy két szerencsétlen, ápolatlan kutyám van kikötve a 2 méteres láncon, és néha eléjük dobok vmi maradékot? Vagy mi?

Ha már sértegetsz, akkor én is viszontsértegethetlek?

2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért öntelt f@.. Mert valaki leírja az igazat? Egy két éves gyereknek nem kell kutya. Azt kellett volna írni h saját magamnak szeretnék...

Nem a fül dönti el a kutya fajtatisztaságát .

Kállításokon is mindegyiknek összefogjuk a belső fül oldalán a szőrt pici gumival. De igen állnia kellene V alakban.

2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

1. vagyok megint


Kedves kérdező!

Ha nem bánod, leírom a barátnőmék történetét.


Pont két éves volt a kislány, amikor a b.nőm kitalálta, hogy ha már kertes ház, akkor legyen kutya, meg különben is, jó a gyereknek is. Mondtam, várjanak, kicsi a gyerek, első kutya lenne.

Hazavitték a cuki kiskutyát (labi), a kislány teljesen odavolt, hatalmas boldogság. Addig, amíg a 8 hetes kutya játékból meg nem harapta a gyerek kezét. A kutyát eltiltották a gyerektől. (Nem sérült meg a kislány.)

Azóta eltelt 5 év. Jelenlegi állás: a leányzó majd' megveszik, hogy játszhasson a kutyával, a kutya viszont szó szerint menekül tőle. És óriási a csalódás, a kutya kennelbe van zárva.

És ez nem kitalált történet, sajnos. :(


Ezért kell jól meggondolni, mert a kutya jó esetben 15 évig társa az embernek.

2015. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Értelmes embert ritka találni egy kérdést tettem fel,de normális választ nem ír tisztelt első válaszoló.az hogy mi lesz a kutya sorsa nem ez volt a kérdés.!!!


Nem 100ezreket akarok természetesen költeni egy kutyáért,már találtam 40-50 ezerért is.és törzskönyves szülőktől.Igaz nem Magyarországról,Szlovákia,Nekem a kislányom boldogsága számít és nem a sok baromság.Egy kérdést teszek még mindig fel. Aki meg védelmez annak pedig le a kalappal ritka az ilyen ember aki látja a normális embereket. :)

2015. jún. 8. 23:07
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban tenyésztőt kellene nézned,aki törzskönyvezett kutyát ad el neked,szerződéssel,garanciákkal,azért mert egyedül így tudsz meggyőződni arról,hogy valóban fajtatiszta yorkit kapsz,küllemre,jellemre,egészségre vonatkozóan is.Igaz,drágább,de egy patella műtét,epilepszia,allergia kezelése is pont kiteszi az árát.Ilyen pici gyerek mellé viszont nem ajánlott,mivel nagyon sérülékeny a csontjuk.Elég,ha teljes súlyával rátenyerel a kisgyerek véletlenül.
2015. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!