Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr. Psáder Roland telefonszámá...

Dr. Psáder Roland telefonszámát meg tudná adni valaki?

Figyelt kérdés
Az állatorvosi egyetemen csak mellékletet adtak, ott nem lehet elérni, mobilszámot nem adtak interneten nem találtam! Nagyon SŰRGŐS lenne! Köszönöm.

#psáder
2015. jún. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor adom meg a számát, ha előtte ide leírod a tel.számod!
2015. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki emailt.
2015. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mivel sürgős beavatkozásra volt szükség AZONNAL nem emailezhettem neki, megoldódott elértem a klinikát ahol dolgozik és a műtét is megtörtént. mikor olvastam az első kommentet nem értettem miért kellett volna leírni a saját számomat.
2015. jún. 19. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi meg a kérdést nem értjük. Gondolod, hogy mindenki előtt leírjuk az orvos számát? :D
2015. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Létezik privát üzenet is ahol megkérdezhetted volna mi a gond és elmondtam volna hogy a kutyám nyelőcsövében megakadt egy csontdarab,amit azonnal endoszkoppal el kellett tavolítani. Látod ha kérdeznél akkor "értenéd" a kérdést.
2015. jún. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!