Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnott angol cocker...

Egy felnott angol cocker spanielnek milyen tapot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Most lesz egy eves az angol cockerem es nem tudom milyen tapot vegyek neki, ami jo minosegu, de azert nem is horror osszegu.

#táp #felnőtt #Anol cocker spaniel
2015. jún. 22. 23:51
 1/4 anonim válasza:
23%
Én nem a márkáját szoktam nézni hanem az ízét mert pl az enyém nem eszi meg a csirkéset de a vadasat igen. De hamár márka akkor Friskies vagy Panzi
2015. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló a lehető legrosszabb összetételű tápokat ajánlotta.

Én A Fressnapf-ban kapható Premiere High5 vagy Green Menu-t etetem. Összetétel alapján nagyon jó minőségű és 700 Ft. körül van kilója. A kutya is szereti, tehát nekem ez vált be a legjobban.

2015. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2015. jún. 23. 08:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy flexi porazbol milyet ajanlotok? Mivel eddig fix porazon vittem, mostansag ra szeretnem szoktatani a flexire, utana pedig majd poraz nelkulre.
2015. jún. 23. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!