Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap lesz hét hónapos a...

Holnap lesz hét hónapos a kutyám. Tegnap adtam neki egy egész tabletta féregtelenítőt. Ma este egyszer hányt és ment a hasa. Kb.8 kg. Azt mondták egy tabletta 10 kg-os kutyának való mennyiség. Beadtam az egész tablettát. Helyesen tettem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az általad leírt dolgok között semmi összefüggés nincs. Megkapta a megfelelő mennyiségű féreghajtót, az szépen ki is ment belőle, majd utána összeevett valamit, ami nem tetszett az emésztésének, vagy elkapott egy hányós-hasmenős kórságot.
2015. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám amikor kicsi volt, akkor fosott a féreghajtótól. Azt mondta az orvos, előfordul, hogy hasmenése lesz tőle. De nem hányt.
2015. jún. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valószínű összeevett valamit az udvaron, azért hányt. Volt már ilyen, de a hasa nem ment még.
2015. jún. 27. 07:41
 4/8 anonim ***** válasza:
A féreghajtó miatt volt, ritkán hányás, nyálzás, enyhe hasmenés előfordul utána, de másnapra kutyabajuk. Nekem 1 és 4 éves kutyáim vannak, féreghajtás után mindig megy a hasuk.
2015. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Valóban már másnap semmi baja nem volt a kutyusnak.
2015. júl. 1. 10:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Újabb kérdésem lenne. Ehet-e tejes dolgokat a kutya?
2015. júl. 1. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem laktózérzékeny (értsd: ha nem fosik tőle), ehet, bár sok szüksége nincs rá.
2015. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is eszik tejtermékeket, ha nem laktózérzékeny, akkor tényleg nyugodtan ehetnek. Az én kutyám sajtot, túrót, joghurtot is szokott enni. Amikor túl sok a gyomorsava, akkor is joghurtot kap keksszel.
2015. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!